
Wiadomości
- 27 listopada 2025
- wyświetleń: 2323
[FOTO] Jarząbkowice: poranne zderzenie busa i samochodu osobowego
Do zderzenia dwóch pojazdów doszło w czwartkowy poranek w Jarząbkowicach na skrzyżowaniu Cieszyńskij z Łąkową. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego, na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Na szczęście nikomu nic groźnego się nie stało. Choć trzeba przyznać, że wyglądało groźnie.
Zawinił 20-letni kierowca dostawczego Fiata, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy Renault. Francuskim samochodem kierował 45-latek. Droga przez dłuższą chwilę była zablokowana. Obecni na miejscu policjanci zakończyli to poranne spotkanie mandatem.
Wypadki i kolizje - powiat pszczyński
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Gorący temat[FOTO] Dramatyczne sceny w Pszczynie. Kierowca zasłabł, pasażerka przejęła kierownicę

[FOTO] Zderzenie dwóch pojazdów na Wiślance w Warszowicach

[FOTO] Ćwiklice: wymuszenie pierwszeństwa przyczyną groźnej kraksy

[ZDJĘCIA] Zdarzenie na DK-1 w Piasku: kierowca zasnął za kierownicą

Jechał na zderzaku i skończył na zderzaku...

[FOTO] Wypadek z udziałem ciężarówki na DK-1. Kierowca kompletnie pijany
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.



