Wiadomości
- 30 września 2025
- 10 listopada 2025
- wyświetleń: 7822
Obowiązkowa akcja deratyzacji w Pszczynie
Za nami:
Burmistrz Pszczyny informuje, że w okresie od 13 października do 15 listopada na terenie miasta zostanie przeprowadzona akcja odszczurzania.

Właściciele nieruchomości są zobowiązani do przeprowadzenia obowiązkowej deratyzacji we własnym zakresie i na własny koszt.
Deratyzacja polega na jednorazowym i równoczesnym wyłożeniu trutki we wszystkich:
- nieruchomościach mieszkalnych i użytkowych,
- sklepach,
- obszarach zabudowanych budynkami wielorodzinnymi,
- obiektach i magazynach wykorzystywanych do przetwórstwa lub przechowywania produktów rolno-spożywczych.
Treść obwieszczenia burmistrza można pobrać tutaj: Deratyzacja - obwieszczenie
Zobacz także
Przedszkole nr 1 na Poligonie z dofinansowaniem. Powstanie wyjątkowy ogród dla dzieci!
Wójt Goczałkowic negatywnie opiniuje plan ruchu kopalni "Silesia"
Pawłowice z jedną Gminną Spółką Wodną, która obejmie teren całej gminy. Radni podjęli decyzję
Opłata za odbiór odpadów komunalnych w Pawłowicach pozostaje bez zmian
Nowa inwestycja w Suszcu. Powstanie system tłoczenia ścieków za ponad 5 mln zł
Gorący temat[ZDJĘCIA] Otwarcie sezonu letniego w Zakątku Terapeutycznym przy szpitalu w Pszczynie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







