Wiadomości

  • 23 września 2025
  • wyświetleń: 5700

Bogumiła Maria Boba: apel w sprawie edukacji zdrowotnej

Artykuł sponsorowany:

List Bogumiły Marii Boby do mieszkańców powiatu pszczyńskiego w sprawie edukacji zdrowotnej.

Bogumiła Boba
Bogumiła Maria Boba


Moi kochani Polacy, Ślązacy!

Kto kocha Marksa, Engelsa, autora GENDER, mody dziurawych spodni i zaciągniętych kapturów (aby nie widzieć szeroko) oraz cesarza chińskiego, który zalecał seksualizować dzieci (już 6 tysięcy lat temu), a mniej kocha własne dzieci - ten może zostawić dzieci na edukacji zdrowotnej, która pod dobrym płaszczykiem przemyca zło.

Kto kocha Boga, Matkę Bożą i Naszą, swoich aniołów stróżów, własną Ojczyznę i rodzinę oraz dzieci, ten - mam nadzieję, wycofa zgodę na lekcję edukacji zdrowotnej.

Kochani Rodzice, nie zapominajcie o swoich prawach i obowiązkach w stosunku do dzieci, do dnia 25 września 2025.

Moi Kochani! Czytajcie dwie bardzo małe książeczki Grzegorza Górnego - dziennikarza i reżysera: "Kto chce ukraść dusze naszych dzieci" oraz "Kto chce ukraść ciała naszych dzieci". Może to przeczytać każdy i każdy zrozumie. Mam nadzieję, że młodzież, rodzice i dziadkowie sięgną po tę lekturę, aby się dowiedzieć, jakie są zagrożenia dla naszych obecnych i przyszłych pokoleń na kuli ziemskiej, a więc i u nas.

Chrońmy nasze dzieci i młodzież!

Bogumiła Maria Boba, lekarz specjalista - ortopeda i chirurg, były poseł I kadencji Sejmu RP, była radna Rady Powiatu Pszczyńskiego