Wiadomości

  • 8 września 2025
  • wyświetleń: 9934

[FOTO] Publiczne przeprosiny na jednej z pszczyńskich dróg

Na ulicy Staromiejskiej w Pszczynie, na wysokości budynku nr 1, ktoś wymalował na asfalcie napis. Dziś na skrzyżowaniu o mały włos doszłoby do wypadku - pisze mieszkanka.

Publiczne przeprosiny na jednej z pszczyńskich dróg  - 08.09.2025
Publiczne przeprosiny na jednej z pszczyńskich dróg - 08.09.2025 · fot. nadesłane przez czytelnika


"Koza, przepraszam" - głosi napis wymalowany sprayem na asfalcie.

"Ja wszystko rozumiem, że chciałaś/ chciałeś przeprosić, ale czy musiałaś / musiałeś komuś koło domu, na drodze, pisać bazgroły? Na pewno ci wybaczy, ale nie trzeba pisać po drodze. Pogadajcie i życzę powodzenia" - komentuje pszczynianka, która postanowiła poruszyć temat niniejszego aktu wandalizmu w mediach społecznościowych.

Kierowcy, uważajcie w tym miejscu!

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.