Wiadomości
- 1 sierpnia 2025
- wyświetleń: 1244
Uwaga! PSZOK zamknięty do 4 sierpnia
Gmina Pawłowice informuje, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Pawłowicach, który miał być zamknięty do 2 sierpnia, pozostanie nieczynny do poniedziałku, 4 sierpnia.
Zobacz także
Gorący tematMieszkańcy wyrazili sprzeciw wobec strefy gospodarczej i PSZOK-u w Jankowicach
22 czerwca[Harmonogram] Mobilna zbiórka tekstyliów na terenie gminy Pawłowice
[FOTO] "Cztery pory roku w ogrodzie" - nowa Ekopracownia pod Chmurką otwarta w Piasku
50 000 zł dofinansowania na utworzenie mini ogrodu botanicznego przy przedszkolu w Suszcu
Kolejne Zielone Pracownie powstaną w III LO, SP w Rudołtowicach i SP w Radostowicach
Przedszkole nr 1 na Poligonie z dofinansowaniem. Powstanie wyjątkowy ogród dla dzieci!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








