Wiadomości

  • 1 sierpnia 2025
  • wyświetleń: 1244

Uwaga! PSZOK zamknięty do 4 sierpnia

Gmina Pawłowice informuje, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Pawłowicach, który miał być zamknięty do 2 sierpnia, pozostanie nieczynny do poniedziałku, 4 sierpnia.

PSZOK w Pawłowicach
PSZOK w Pawłowicach · fot. UG Pawłowice


Przedłużenie zamknięcia spowodowane jest pracami drogowymi na ul. Mickiewicza.

ar / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.