pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 23 lutego 2007
  • wyświetleń: 4326

Nowy zarząd Przyjaciół Zamku

Nowy zarząd Przyjaciół Zamku
Towarzystwo Przyjaciół Zamku ma wiele planów związanych z zabytkowymi obiektami w Pszczynie.
fot. pless.pl


Wspomaganie przejęcia stajni książęcych, przekazanie palei dla potrzeb biblioteki powiatowo-miejskiej i archiwum - to zasadnicze sprawy, jakimi chce się zająć Towarzystwo Przyjaciół Zamku w nowej kadencji.

Zaczęła się ona w minioną sobotę i będzie to pierwsza pełna, bo czteroletnia kadencja stowarzyszenia, które zarejestrowało się i rozpoczęło działalność w 2005 roku.

Wybory nie przyniosły zasadniczych zmian we władzach. Przewodniczącym TPZ nadal będzie profesor Paweł Krzystolik. Na jego zastępców wybrani zostali: Henryk Kowalczyk (ponownie do spraw organizacyjnych) i Henryk Kondzielnik (nowy wiceprezes do spraw finansowych). Komisji rewizyjnej przewodniczyć będzie Krystyna Kluss (prawniczka, żona dyrektora Muzeum Zamkowego), a w pracach pomagać jej będą: Bogusław Szarzyński (naczelnik Urzędu Skarbowego w Pszczynie i prawnik Zbigniew Radwan).

Więcej czytaj w Dzienniku Zachodnim.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.