pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 21 lutego 2007
  • wyświetleń: 9015

Pierwszy hotel czterogwiazdkowy

Pierwszy hotel czterogwiazdkowy
Hotel Imperium nocą.


Pszczyna doczekała się czterogwiazdkowego hotelu. Pierwszym obiektem w naszej gminie, który uzyskał ten status jest Hotel Imperium. Dotychczas miano trzygwiazdkowego dzierżył razem z nowopowstałymi hotelami: Zamkowym i Piaskowym.

- Starania w tym celu podjęliśmy już wcześniej i cieszymy się, że przyniosły taki efekt. To wyróżnienie zwiększa prestiż nie tylko hotelu, ale również Pszczyny jako miasta pełnego walorów turystycznych i rekreacyjnych. - opowiada właściciel Jerzy Folwarski.

Kategoryzacja hotelu odbyła się we wtorek 20 lutego, kiedy to komisja z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego pozytywnie zweryfikowała walory obiektu.

- Korzystając z okazji chciałbym bardzo podziękować dyrektorkom naszego hotelu. - dodaje po chwili jeszcze Jerzy Folwarski. - To w ogromnym stopniu ich zasługa, ich ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, że dziś możemy pochwalić się takim mianem.

Obecnie trwają prace modernizacyjne w starszej części obiektu, tak aby również ona spełniała jak najwyższy poziom. Remont zostanie dokończony w ciągu miesiąca, do połowy marca 2007 roku.

new / pless.pl

--------------------------------------

www.biznes.pless.pl/index.php?page=biznes&subpage=showsubtrade&showin=&stid=90 class=dodaj>Baza firm - Baza noclegowa w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.