pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 lutego 2007
  • wyświetleń: 15109

Młodzież ubiera się w House'ie

Artykuł sponsorowany:

Młodzież ubiera się w House'ie


Brakowało Ci w Pszczynie sklepu z modnymi młodzieżowymi ubraniami? Chcąc kupić sobie jakiś wymarzony ciuch musiałeś szukać go w innych miastach. Zapomnij o tym! Teraz już nie musisz nigdzie się wybierać, aby zaopatrzyć się w nową bluze, kolorowy sweterek czy wygodne spodnie.

Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: House – Ozone! 19 lutego pojawił się nowy salon firmowy z odzieżą dla wszystkich, którzy szukają w sobie młodzieńczej duszy. Teraz markowe ubrania kupisz też w Pszczynie! Salon znajduje się przy ulicy Kopernika 20 (I piętro nad „Biedronką”).

House – Ozone to prawdziwy odzieżowy raj dla dziewczyn i chłopców, którzy potrzebują się świetnie ubrać na imprezę, do szkoły czy na spacer. Na dziewczyny czekają na nich najbardziej modne spódnice, sukienki, sweterki, topy, koszulki, kurtki, żakiety, torby, paski i inne akcesoria.

Szeroki wybór to rownież domena działu męskiego: bluzy, swetry,koszule, koszulki, kurtki, torby, plecaki, spodnie, a ta długa lista jeszcze na tym się nie kończy. Zresztą zobacz sam.

Ubierz się modnie na wiosnę!

Ubierz się w House - Ozone!

------------------------------------

House – Ozone
Kopernika 20
43 200 Pszczyna

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00


www.house.pl class=dodaj target=_blank>www.house.pl

www.casta.com.pl class=dodaj target=_blank>www.casta.com.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.