pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 15 lutego 2007
  • wyświetleń: 2717

Zakład Komunalny zatrudni ksiegową

Kobiórski Zakład Komunalny poszukuje Głównej Księgowej. Oferty z pełną dokumentacją aplikacyjną należy składać lub przesyłać listownie do 27 lutego do godziny 14.00.

Od kandydatów wymagane są jednolite studia magisterskie ekonomiczne wyższe studia zawodowe uzupełniające studia magisterskie lub ekonomiczne studia podyplomowe, a do tego co najmniej trzyletnia praktyka w księgowości. Zgłaszać do konkursu mogą się również osoby, które ukończyły szkołę średnia, policealną lub pomaturalną ekonomiczną i przez co najmniej 6 lat pracowały w dziale księgowości. Brane pod uwagę będą także wpisani do rejestru biegłych rewidentów i posiadający świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych czy certyfikat księgowy.

Każdy kto chciałby zostać Głównym Księgowym w Kobiórskim ZK powinien znać przepisy podatkowe oraz tematykę ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz mieć niezbędną więdzę na temat księgowości budżetowej. Nie obejdzie się również bez znajomości obsługi programów księgowych oraz MS Office i internetu. Mile widziana jest także znajomość programu Techno-Progress.

new / pless.pl

Źródło: UG Kobiór

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.