pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 9 lutego 2007
  • wyświetleń: 5813

Nowa apteka w Pszczynie

Nowa apteka w Pszczynie
Nową aptekę otwarto przy Placu Targowym.


Okres jesienno-zimowy jest porą przeziębień i grypy. Kiedy zawodzą nasze domowe sposoby leczenia i całodniowe leżenie w łóżku pod kołdrą, a kaszel i katar nie przestają nam doskwierać, pozostaje – oczywiście po konsultacjach z lekarzem – siegnąć po syrop, tabletki czy inne skuteczniejsze medykamenty.

W mieście funkcjonuje jedenaście aptek, gdzie możemy kupic niezbędne leki. Na pojedynczą aptekę w Pszczynie przypada około czterech tysięcy mieszkańców, to wskaźnik, którym poszczycić może się wiele dużych miast w rozwinętych krajach Europy Zachodniej. Te dane uzupełnić należy jeszcze o punkty apteczne, które przecież można znaleźć na terenie powiatu.

Najmłodsza z dwunastu pszczyńskich aptek, Apteka "Nowa", powstała kilka dni temu przy Placu Targowym. Będzie otwarta od poniedziałku do piatku w godzianch od 8.00 do 18.00 i w soboty od 9.00 do 14.00. Warto pamiętać o tym, gdy nagle zaistnieje potrzeba zakupu leków...

Choć znacznie lepiej jest nie chorować...

new / pless.pl

----------------------------------------------

Baza pszczyńskich firm: www.biznes.pless.pl/index.php?page=biznes&subpage=showsubtrade&showin=&stid=60 class=dodaj>Apteki.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.