pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 6 lutego 2007
  • wyświetleń: 4876

Azbest do usunięcia

W 2007 roku Urząd Miejski w Pszczynie wraz ze Starostwem Powiatowym zarezerwował środki finansowe, które mają wspomóc likwidację odpadów azbestowych powstałych przy remoncie i likwidacji pokryć dachowych i elewacji.

Dofinansowanie w formie dotacji przysługuje osobom fizycznym, które nie prowadzą działalności gospodaczej. Właściciele nieruchomości, którzy chcą skorzystać z pomocy samorządu, powinni złożyć w Urzędzie Miejskim odpowiedni wniosek, a także zapoznać się z Regulaminem przyznawania dotacji na ten cel.

www.pszczyna.pl/xs/files/dok/azbest-regulamin.doc target=_blank class=dodaj>Regulamin

www.pszczyna.pl/xs/files/dok/azbest-wniosek.doc target=_blank class=dodaj>Wniosek

www.pszczyna.pl/xs/files/dok/azbest-umowa.doc target=_blank class=dodaj>Wzór umowy

www.pszczyna.pl/xs/files/azbest1.htm target=_blank class=dodaj>Wykaz firm usuwających azbest


Szczegółowych informacji udziela także Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Pszczynie w pokoju 303. Można również dzwonić pod numery telefonów: (032) 449 39 44 lub (032) 449 39 12.

Azbest jest substancją szkodliwą. Jego obecność w otoczeniu może być przyczyną wielu chorób, w tym pylicy azbestowej, raka płuc i nowotworów międzybłoniaka opłucnej.

new / pless.pl

Źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.