Reklama

Wiadomości

  • 24 stycznia 2003
  • wyświetleń: 3614

Czat z Alicją Janosz w portalu Onet.pl

21 stycznia odbyło się spotkanie z Alicją Janosz na czacie portalu Onet.pl. Poniżej niektóre z pytań:

szkolnagazetka: Kuba Wojewódzki powiedział ostatnio, że "staczasz się na dno", co Ty na to?
zlosniczka: Bardzo ciekawi mnie co Ala sadzi na temat niezbyt pochlebnych opinii jakie ostatnio wypowiada o niej Jakub W. ?
WinSeven_Team: Pytanie : Kuba Wojewódzki twierdzi "że nie udało ci się uradzić ciężaru bycia idolem" co o tym myślisz...?

Alicja Janosz: Myślę, że muszę się wybrać do Kuby i zapytać, jak on z masą ciała 40 kg radzi sobie z udźwignięciem tego loga - Idol. Bo niewątpliwie on jest największym idolem tego programu.

Niebieska: Uważam, że w programie IDOL czułaś się naprawdę dobrze i byłaś sobą. Przynajmniej tak to wyglądało, a piosenki które wykonywałaś płynęły z głębi twojej duszy, a teraz, no bez urazy, ale to co proponujesz teraz to w ogóle nie jest do tolerowania. Teraz to w ogóle nie jesteś ty. Gdzie się podziała ta przebojowa Ala, którą znaliśmy z IDOLA?

Alicja Janosz: Dzięki za szczerą opinię. Ja się nie zmieniłam. Natomiast mam wrażenie, że niektóre osoby nie rozumieją tego, że w programie śpiewaliśmy piosenki, które były hitami. Natomiast piosenki na mojej płycie są wszystkie premierowe i szczerze mówiąc sama mam nadzieję, że wkrótce nagram kolejną płytę z muzykami, którzy będą w stanie zrobić ze mną coś naprawdę dobrego. Uzbieranie dobrego materiału na płytę w ciągu 2 miesięcy, to rzecz prawie niewykonalna.

sonnia: czy nie myślałaś żeby śpiewać po angielsku zdecydowanie lepiej to brzmi przy twoim głosie?

Alicja Janosz: Planujemy już nagranie drugiej płyty, na której będą piosenki i w języku polskim i angielskim. To będzie płyta, której poświęcimy więcej czasu i przy której nie będziemy popełniać tych błędów, co przy pierwszej.

Moniam: Czy bardzo przejmujesz się plotkami na swój temat, np. że śpiewasz z playbacku, widziano twoje nagie fotki itd. czy już się do niech przyzwyczaiłaś?

Alicja Janosz: Można sobie wytłumaczyć, dlaczego tak jest i pogodzić się z tym, a nawet przyzwyczaić, jeżeli chodzi o twoją psychikę. Natomiast bywa tak, że emocje biorą górę.

Helenka: Jak wygląda życie gwiazdy? Podobno Michał Wiśniewski nawet śmietanę kupuje przez Internet? A Ty? Czy masz problemy zakupami(za dużo fanów cię zaczepia?)

Alicja Janosz: Tak. Przez Internet kupuje podpaski :-) Nie, nie to bujdy. artyści też są normalnymi ludźmi. Ich codzienne życie wygląda tak samo jak Wasze. A poza tym nie czuję się gwiazdą.

http://muzyka.onet.pl/1109150,52925,1,czat.html class=dodaj>więcej znajdziesz w Onet.pl
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Alicja Janosz" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Alicja Janosz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Alicja Janosz" podaj