pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 grudnia 2006
  • wyświetleń: 14223

Otwarcie Hotelu Zamkowego

15 grudnia. Godzina 13.40. W samym sercu Pszczyny, w budynku tuż przy rynku trwają ostatnie przygotowania do uroczystego otwarcia obiektu. Pracownicy zapalają świece, które mają nadać wyjątkowy klimat temu szczególnemu dniu, kelnerzy wnoszą na salę bankietową kolejne potrawy, właściciel w ostatniej próbie ćwiczy przemówienie.

Chwilę później pojawiają się pierwsi goście, są zapraszani do sali, gdzie za kilkanaście minut odbędzie się uroczyste otwarcie Hotelu Zamkowego. Wśród zaproszonych osób pojawiają się przedstawiciele władz miejskich, powiatowych oraz wojewódzkich. Nie brakuje osób związanych z promocją Ziemi Pszczyńskiej, branżą turystyczną, kulturą; są przede wszystkim znajomi i przyjaciele właściciela obiektu Józefa Przybyły.

Uroczystość rozpoczyna się krótkim wprowadzeniem, oficjalnym powitaniem gości, poświęceniem nowego budynku przez ks. Janko i modlitwą. Następnie mikrofon trafia w ręce Józefa Przybyły. Właściciel nowego hotelu wygłasza podziękowania dla wszystkich tych, dzięki którym inwestycja doszła do skutku. Zaprasza obecnych do zwiedzania nowych pomieszczeń, by mogli zapoznać się z ofertą nowego obiektu, prosi o wpisanie się do pamiątkowej księgi gości. Nim jednak goście wybiorą się na wycieczkę po budynku, gratulują właścicielowi i oddają się rozmowom na temat nowego obiektu.

Otwarcie Hotelu Zamkowego


Dla gości Hotel Zamkowy przygotował dziesięć pokoi: jedno-, dwu- i trzyosobowe. Każdy z nich wyróżnia inna barwa dekoracji ścian, przez co wśród pracowników hotelu zyskały już one swoje własne nazwy. Wszystkie są wyposażone w klasyczne umeblowanie, tak aby przywołać wśród odwiedzających klimat Pszczyny jako miejscowości z bogatą historią. Na ścianach wiszą rysunki i zdjęcia przedstawiające miasto. W hotelu znalazła się również sala bankietowo-konferencyjna przygotowana na przyjęcia gości biznesowych i organizację imprez okolicznościowych.

Uroczystość otwarcia kończy się we wczesnych godzinach wieczornych. Za kilka godzin pojawi się tutaj pierwszy gość – Małgorzata Walewska, światowej sławy mezzosopranistka, która w sobotę wystąpi w Pszczyńskim Centrum Kultury.

smm / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.