pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2006
  • wyświetleń: 41446

Śmiertelny wypadek na DK1

Na wniosek Policji i Prokuratury, Sąd Rejonowy w Pszczynie aresztował na okres trzech miesięcy 43-letniego obywatela Litwy, który był sprawcą sobotniego wypadku na drodze krajowej nr 1. Niewykluczone, że kierowca TIRa spędzi w więzieniu nawet osiem lat.

Przypomnijmy, sprawca wypadku - kierowca ciężarowej Scanii - został zatrzymany w Skoczowie przez policjantów jeszcze w ten sam dzień, kiedy doszło do tragicznego wypadku.

OP / pless.pl

----------------------------

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały ranne w zderzeniu czterech samochodów, do którego doszło w sobotę po południu na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach.

Na drodze w kierunku Katowic powstały korki. Policja zorganizowała objazdy. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż do wypadku mógł doprowadzić kierowca tira, który zajechał drogę skodzie octavii. Samochody jechały w kierunku Bielska-Białej.

Śmiertelny wypadek na DK1 · fot. smerf / klub.czecho.pl i marras / klub.pless.pl


Kierowca samochodu osobowego, by się ratować, odbił w lewo, przejechał przez pas zieleni i wpadł na drogę w kierunku Katowic, uderzając w jadący z naprzeciwka samochód. Na oba pojazdy najechały dwa kolejne samochody. Na miejscu śmierć poniósł prowadzący octavię. Co najmniej dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Radio Express

Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z Sekcją Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Kamińskiego 8, numer telefonu (033) 812 12 90.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.