Wiadomości

  • 16 maja 2024
  • 23 maja 2024
  • wyświetleń: 11658

Tymczasowa organizacja ruchu w Woli w związku z budową drogi S1 - MAPA

Firma Mota-Engil Central Europe S.A. - wykonawca inwestycji "Budowa drogi ekspresowej S1 na odcinku Oświęcim-Dankowice" poinformowała, że od 21 maja od godz. 8.00 (etap 1) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na drodze powiatowej ul. Pszczyńskiej w Woli polegająca na zawężeniu jedni z wprowadzeniem ruchu wahadłowego.

Budowa drogi S1 - węzeł Wola-  02.05.2024
Budowa drogi S1 - węzeł Wola - 02.05.2024 · fot. GDDKiA


Tymczasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona na potrzeby przebudowy odcinków drogi powiatowej w obrębie funkcjonującego objazdu tymczasowego (bypassa) oraz wprowadzenia ruchu na nowo wybudowany odcinek drogi.

- W związku z koniecznością wykonania nowej nawierzchni drogi na początku i końcu projektowanej przebudowy drogi powiatowej (przed i za funkcjonującym bypassem) niezbędne jest zamknięcie jezdni do jednego pasa ruchu i wprowadzenie ruchu wahadłowego. Ruch pieszych odbywał się będzie po istniejącym poboczu - informuje wykonawca.

Zakres obejmuje odcinek o długości ok. 700 m zlokalizowany na początku miejscowości Wola za granicą z Gilowicami. Wprowadzenie nowej organizacji ruchu przewiduje się w czerwcu 2024 roku.

Budowa drogi S1 - węzeł Wola-  02.05.2024

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Droga S1" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Droga S1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Droga S1" podaj