Wiadomości
- 7 maja 2024
- wyświetleń: 6065
Poszukiwania zaginionego mężczyzny w Porębie
Od poniedziałku 6 maja pszczyńscy policjanci prowadzili poszukiwania zaginionego 45-latka w Porębie. We wtorek w godzinach porannych mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy.

Mężczyzna opuścił tego dnia miejsce pracy i nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
W poszukiwaniach brały udział zastępy PSP Pszczyna, OSP Łąka oraz OSP Ćwiklice - ten ostatni wykorzystał do działań m.in. quada oraz drona z kamerą termowizyjną.
Zobacz także
Alarm w Rudziczce. Służby ruszyły na poszukiwania zaginionego mężczyzny
Gorący temat[FOTO] Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety i jej syna. Oboje nie żyją
Ktokolwiek widział, kokolwiek wie. Zaginął Zbigniew Kozubiński. Miał być widziany w Pszczynie
Dron rolniczy uderzył w linię średniego napięcia. Doszło do pożaru. Sprawę bada PKWBL
Autokary pod lupą policji. Wakacyjne wyjazdy dzieci pod szczególnym nadzorem
[ZDJĘCIA] Budowa remizy strażackiej w Woli zmierza ku końcowi
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







