pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 listopada 2006
  • wyświetleń: 11392

Podziękowania nowych radnych

Chciałbym Państwu podziękować za kolejny kredyt zaufania jakim jest Mandat Radnego Rady Miejskiej. Ufam, iż dzięki Państwa pomocy będę mógł realizować i pomagać we wszystkich sprawach które Państwa nurtują. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za poparcie i uczestnictwo w wyborach!

Dariusz Skrobol

-------------------------

Szanowni Mieszkańcy Piasku,

To wielki zaszczyt dla mnie, że obdarzyliście mnie Państwo takim zaufaniem. Moja praca udowodniła, że warto. Według wstępnych wyników kandydaci z Piasku zdobyli dwa mandaty w Radzie Miasta i dwa mandaty w Radzie Powiatu. Nie mielibyśmy tego bez Państwa głosów!!! Dziękuję za udział w wyborach i dziękuję za poparcie.

Pozdrawiam serdecznie

Edyta Głombek

-------------------------

Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu. Prawie połowa Pszczyniaków wzięła udział w wyborach. Dziekuję tym, którzy tak licznie głosując na Krystiana Szostaka, potwierdzili moją decyzję startowania z KWW PPS i popieraniu burmistrza - elekta.
Przede wszystkim dziękuję internautom, którzy brali udział w czacie i polemizowali ze mną poprzez internet. Słowa podzięki należą się również naszemu pszczyńskiemu portalowi!
Głosy oddane na moją kandydaturę nie zostały zmarnowane!

Życzę Państwu i sobie, aby dokonany przez nas wybór władz miasta i powiatu skutkował poprawą bytu mieszkańców naszej ziemi. Wszystkich zainteresowanych ziemią pszczyńską zapraszam na www.bgzg.pl , gdzie na bieżąco można obserwować moją i przyjaciół działaność.

Andrzej Złoty

-------------------------

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, którzy oddali na mnie swój głos - zrobię wszystko by nie zawieść Państwa oczekiwań. Dziękuję również ludziom, którzy startując razem ze mną na liście Prawa i Sprawiedliwości zapracowali na mój mandat. Zapewniam Państwa, że jestem otwarty na Wasze problemy i uwagi.

Pozdrawiam

Jarosław Mejsak

-------------------------

Pragnę podziękować Państwu za udział w wyborach samorządowych. Szczególnie dziękuje tym osobom, które oddały swój głos na moją kandydaturę. Czuję się tym zaszczycony i postaram się nie zawieść Państwa zaufania.

Andrzej Mańka

-------------------------

Szanowni Państwo,
W niedzielę 12 listopada dzięki Waszym głosom zostałem wybrany Radnym Rady Gminy w Miedźnej, za co pragnę bardzo gorąco podziękować. Zaufanie jakim mnie obdarzyliście zobowiązuje, dlatego zawsze będę otwarty na Wasze opinie i uwagi oraz problemy, które z całą stanowczością będę starał się rozwiązywać, nie tylko na forum Rady Gminy. Obiecuję, że nie opuszczę Was w dzień po wyborach i przekonam, że warto było mi zaufać i oddać na mnie swój głos.

Z poważaniem,

Paweł Repeta

-------------------------

Dziękuję wszystkim Państwu za udział w wyborach. Szczególne podziękowania kieruję do tych, którzy powierzyli mi swoje zaufanie, postaram się tego zaufania nie zawieść.

Józef Pabin

-------------------------

Szanowni Wyborcy.

Dziękuję Państwu za to, że zaufaliście mi oddając na mnie swoje głosy. Dzięki Wam zostałem Radnym Gminy Miedźna.W zamian za to będę godnie reprezentował naszą społeczność,starał się jak najlepiej wypełniać powieżone mi obowiązki oraz do końca realizował postawione cele. Jestem zaszczycony,iż funkcja Radnego Gminy Miedźna przypadła właśnie mnie.Jeszcze raz serdecznie dziękuję wszystkim za głosy.

Piotr Sikora

-------------------------

Dziękuję Państwu za zaufanie, którym obdarzyliście mnie podczas wyborów samorządowych. Równocześnie gratuluję tym, którzy 12 listopada br. otrzymali najwięcej głosów i będą nas reprezentować we wszelakich instytucjach podczas podejmowania kwestii i problemów istotnych dla Pszczyny i Ziemi Pszczyńskiej.

Anna Hat-Hassa

-------------------------

Uwaga - jeśli któryś z pozostałych radnych również chce złożyć podziękowania na łamach portalu pless.pl - prosimy o wysłanie ich na adres redakcja@pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.