Wiadomości

  • 18 kwietnia 2024
  • 26 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 8668

Owacje na bis: musical w rytmie Britney, zmiana na tapecie, rodzina w krzywym zwierciadle

W środę 24 kwietnia w nowym pckulu pszczyńscy widzowie mieli kolejną okazję do obejrzenia spektakli w wykonaniu młodych aktorów ze Stowarzyszenia take tam z Pszczyny! Zobaczcie fotorelację!

OWACJE BIS 2024 - musical "Shakespear;s Club" - 24.04.2024 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


W programie znalazły się spektakle:

Shakespeare's ClubMusical, w którym najbardziej znane kobiety z dramatów Szekspira próbowały zmienić swoje historie w rytmie piosenek Britney Spears.

  • Wystąpiły: Wiktoria Urbaniec, Zuzanna Grudzień, Melania Karpiel, Iga Kuczowicz, Martyna Mikołajec, Jakub Pieczka.
  • Choreografia: Małgorzata Tomczyk
  • Scenariusz i reżyseria: Jakub Pieczka


Gotowa?OWACJE BIS 2024 - spektakl "Gotowa?" w wykonaniu grupy IMPAKT - 24.04.2024 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Gotowość to stan, w którym człowiek czuje się przygotowany do podjęcia określonych czynności lub zadań. Twórcy zadali widzom pytanie: czy zawsze jesteśmy gotowi? Na diametralną zmianę życia? Na pójście dalej po stracie? A może żeby w końcu było nam lepiej? Każdy człowiek krążący wśród swoich myśli, problemów, decyzji? A czy my jesteśmy gotowe na zmianę?

Choreografia i reżyseria: Małgorzata Tomczyk oraz tancerki grupy IMPAKT Zuzanna Folek, Melania Karpiel, Natalia Kaczmarek, Nina Kuś, Julia Scheibel

InteligenciOWACJE BIS 2024 - spektakl "Inteligenci" - 24.04.2024 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Komedia niemal rodzinna. Polska inteligencja w krzywym zwierciadle. Małżeństwo - bardzo wolnościowe, córka - radykalna, ciotka - tradycjonalistka. Co powstanie z tej mieszanki? To będzie wybuch emocji i charakterów!

  • Wystąpili: Monika Cichowska, Zofia Przemyk, Julia Widera, Mateusz Cichowski
  • Reżyseria: Jakub Pieczka

ar / pless.pl

źródło: pckul

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.