Wiadomości

  • 20 kwietnia 2024
  • 11 maja 2024
  • wyświetleń: 1651

Koncert zespołu Chłodno w nowym pckulu. Finał trasy "Ciepło"

Za nami:

W sobotę 11 maja o godz. 19.00 zabrzmi koncert zespołu Chłodno w nowym pckulu! Do wygrania dwie podwójne wejściówki!

chłodno


Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona. Powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Muzyka, którą tworzą to połączenie przestrzennych brzmień folkowych i subtelnej elektroniki. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno.

21 marca ukazał się ich debiutancki album "Ciepło", który już po dwóch tygodniach zdobył ponad pół miliona odtworzeń na Spotify.

Co mają do powiedzenia na temat swojej debiutanckiej płyty?

"Mamy nadzieję, że ten album sprawi, że słuchacze stracą grunt pod nogami (oczywiście w pozytywny sposób) lub zaniemówią. Wierzymy, że trochę potańczą, wzruszą się, ale przede wszystkim odnajdą w nim nadzieję na lepsze jutro. Pewne wydarzenia wrzucają nas niespodziewanie w niecodzienną codzienność, więc my chcemy ich zabrać tam, gdzie wszystkie swoje troski mogą wyrzucić w dal - do morza. Mamy nadzieję, że zostaną z nami na dłużej, nawet w chwilach, kiedy będzie ciemniej".

Na koncercie w Pszczynie, który będzie zakończeniem oficjalnej trasy promującej płytę zapowiedzieli już udział wspaniałych gości, a na scenie wystąpią w poszerzonym składzie.

Bilety w cenie 30/25 zł (ulgowe 25 zł) do kupienia w systemie biletowym pckulu - tutaj.

Konkurs

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zespół Chłodno" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Zespół Chłodno

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Zespół Chłodno" podaj