Wiadomości

  • 11 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 5307

[WIDEO] Pszczyński PiS dziękuje za oddane głosy!

Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych - Katarzyna Raszka, Aleksander Malcher oraz Jacek Sodzawiczny dziękują za oddane głosy!Szanowni Państwo! Drodzy Mieszkańcy Powiatu Pszczyńskiego!

Bardzo serdecznie dziękujemy Wam za oddane głosy na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

Do Rady Powiatu Pszczyńskiego nasz Komitet wprowadził największą liczbę radnych. Zarówno do Powiatu Pszczyńskiego, jak i do Rady Miejskiej w Pszczynie dostało się z naszych list wiele nowych osób i to jest bardzo dobry kierunek, aby wprowadzać zmiany i nowe pomysły w naszych samorządach.

Nasz kandydat do Rady Powiatu Bronisław Śmieja uzyskał najlepszy wynik w powiecie - aż 1433 głosy. Do Rady Powiatu Pszczyńskiego wprowadziliśmy 9 radnych, a do Rady Miejskiej w Pszczynie 6 radnych.

Startowaliśmy odważnie pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości, nie wstydząc się naszych poglądów i to zaprocentowało.

Gratulujemy radnym wybranym z pozostałych komitetów. Gratulujemy zwycięstwa Burmistrzowi Pszczyny Dariuszowi Skrobolowi oraz Wójtowi Gminy Suszec Marianowi Pawlasowi.

Życzymy sobie i Wam niegasnącego zapału w pracy na rzecz dobra całego powiatu pszczyńskiego i jego mieszkańców.

Sztab wyborczy Prawa i Sprawiedliwości w powiecie pszczyńskim:

Katarzyna Raszka, Aleksander Malcher, Jacek Sodzawiczny.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.