pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 listopada 2006
  • wyświetleń: 9925

Debata przedwyborcza

We wtorkowe popołudnie czterej kandydaci starający się o mandat burmistrza Pszczyny na kolejną kadencje spotkali się z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego.

Zaproszeni goście odpowiadali na pytania zadawane przez uczniów szkoły. Wśród tematów przewodnich debaty znalazły się takie problemy jak: inwestycje w kolejnych latach, kwestia północnej obwodnicy miasta oraz przebudowy wiaduktu na ul. Bielskiej.

Licealistów interesowały także opinie na temat stanu edukacji i zmian wprowadzanych przez Ministra Edukacji; pytali także o przyszłe projekty z tym związane, m.in. sale gimnastyczne.

Debata przedwyborcza · fot. Oskar / pless.pl


Niemniej gorącym tematem była polityka ochrony środowiska prowadzona w Pszczynie czy skład osobowy przyszłych współpracowników burmistrza. Uczniowie dowiedzieli się również kto w młodości nie był zbyt spokojnym dzieckiem oraz jaką ostatnią myśl przed snem życzyliby im kandydaci.

Oskar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.