Wiadomości

  • 29 marca 2024
  • wyświetleń: 389

Krzyżowice - zmiana trasy na linii L-4 w związku z remontem drogi

Od wtorku 2 kwietnia do odwołania planowana jest tymczasowa organizacja ruchu na odcinku od ronda do kościoła w Krzyżowicach, związana z realizacją zadania: "Przebudowa ul. Zwycięstwa w Krzyżowicach". W związku z powyższym, z obsługi wykluczony zostanie przystanek "Kryżowice Kościół", a na ul. Kościuszki powstanie tymczasowy przystanek "Kościuszki", który obsługiwany będzie przez linię L-4 komunikacji lokalnej Gminy Pawłowice.

Krzyżowice - zmiana trasy na linii L-4
Krzyżowice - zmiana trasy na linii L-4 · fot. UG Pawłowice


Kursy z Pawłowic do przystanku "Krzyżowice Bajka Śląska" będą skierowane przez rondo, a następnie ul. Kościuszki, gdzie nastąpi nawrót na górnym parkingu przy Kościele. Bus będzie kierował się ul. Kościuszki w kierunku "Krzyżowice-Zwycięstwa", gdzie nastąpi postój, by kontynuować swoją trasę w kierunku Pawłowic, zgodnie z rozkładem jazdy.

W drugim wariancie trasy linia kursować będzie przez ul. Śląską, ul. ks. F. Kuboszka i ul. Partyzantów, a następnie z obsługą przystanku tymczasowego -"Kościuszki", w kierunku "Krzyżowice-Zwycięstwa", gdzie nastąpi postój, by kontynuować swoją trasę w kierunku Pawłowic, zgodnie z rozkładem jazdy.

Linia 03 kursować będzie w kursach z Żor do przystanku "Krzyżowice Śląska", w drugim kierunku odwrotnie. Szczegółowe informacje, na temat zmian trasy kursów linii 03, można uzyskać w MZK.

ar / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.