Reklama

Wiadomości

  • 28 marca 2024
  • 3 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 10139

[ZDJĘCIA] Nowy psi park w Pszczynie już otwarty!

W czwartek 28 marca został otwarty nowy psi park na osiedlu Siedlice w Pszczynie! W porównaniu do poprzedniego obiektu jest kilka niespodzianek.

Nowy psi park w Pszczynie - otwarcie - 28.03.2024 · fot. Oskar Piecuch / UM Pszczyna


Czworonogi od 16.00 testowały nowe urządzenia, między inny huśtawkę, tunel, slalom i wiele innych. Widać było, że bawią się dobrze.

- Mieszkańcy dłuższą chwilę czekali na powrót psiego parku do Pszczyny. Obiecaliśmy, że po zakończeniu budowy Pszczyńskiego Centrum Kultury park wróci i dotrzymaliśmy słowa z czego właściciele czworonogów są bardzo zadowoleni - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Nowy psi park w sąsiedztwie nowej siedziby Pszczyńskiego Centrum Kultury - 28.03.2024 · fot. UM Pszczyna


- Pierwsza lokalizacja psiego parku się sprawdziła i została zaakceptowana przez posiadaczy swoich pupili. Podczas budowy pckulu było wiele pytań "co dalej z miejscem dla zwierząt?". Dzisiaj potwierdziła się potrzeba funkcjonowania takiego miejsca, o czym świadczyła frekwencja na otwarciu nowego psiego parku - zauważa przewodniczący osiedla Siedlice Janusz Chudy.

- Jestem przekonany, że nowy psi park pokochają mieszkańcy wszystkich części Pszczyny, w tym osiedla Piastów. Podobnie jak poprzedni, ten również na pewno stanie się miejscem spotkań, integrującym miłośników czworonogów - dodaje Kamil Widłok, przewodniczący osiedla Piastów, który także z psem przyszedł na otwarcie.

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.