Wiadomości

  • 20 marca 2024
  • 8 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 16988

[WIDEO, FOTO] Olimpijskie zmagania przedszkolaków. Rywalizowało ponad 700 dzieci

Po raz 15. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu zorganizował Pszczyńską Olimpiadę Przedszkolaków. To wydarzenie co roku przyciąga ogromną rzeszę małych uczestników oraz kibiców i nie inaczej było tym razem - wzięło w nim udział 713 najmłodszych mieszkańców gminy!

Olimpiada Przedszkolaków 2024 · fot. Angelina Kraczkowska / pless.pl


Ze względu na tak dużą liczbę uczestników, zmagania były podzielone na trzy tury. W pierwszej wzięły udział dzieci z ZSP Pszczyna, Studzionka i Czarków oraz SP Poręba, nr 4 Pszczyna, Wisła Mała oraz Brzeźce. W drugiej z: Niepublicznych Przedszkoli Pociecha i Radocha, a także Przedszkoli numer 1, 2,4,5 i 6. W trzeciej z kolei z ZSP Wisła Wielka, Ćwiklice, Jankowice, Studzienice, Łąka oraz Piasek.Zmaganiom sportowców przyglądali się burmistrz Dariusz Skrobol, zastępca burmistrza Magdalena Czarnecka oraz Sławomir Kowalski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie, którzy nagradzali uczestników zawodów pamiątkowymi medalami.

15. Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków - 6.04.2024 · fot. UM Pszczyna

ar, kr / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj