Wiadomości

  • 23 marca 2024
  • 18 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 3774

Śpiewające Fortepiany - koncertowo i z humorem w pckulu. Uwaga! Nowa data!

Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza na galę w wykonaniu gwiazd telewizyjnego programu rozrywkowego "Śpiewające fortepiany." Na scenie w roli gospodarzy wieczoru wystąpi znakomity duet fortepianowy - Czesław Majewski i Janusz Tylman, ujmujący głosem i sceniczną charyzmą soliści - Joanna Stefańska-Matraszek - sopran, Ireneusz Miczka - baryton oraz Malina Kowalewski Band. Uwaga! Nowa data! Koncert odbędzie się w niedzielę 17 listopada o godz. 17:00! Zakupione bilety zachowują ważność!

śpiewające fortepiany


W programie największe przeboje przeboje klasyki (m.in. J. S. Bach, W. A. Mozart, G. Rossini, F. Chopin, M. Ravel, E. Grieg), operetki (Wesoła wdówka, Księżniczka Czardasza, Baron cygański), musicalu (Skrzypek na dachu, My fair lady, Cats), perły polskiej i światowej piosenki (m.in. New York, Oczi cziornyje), muzyczne niespodzianki i okazja do wspólnego śpiewu i zabawy.

Tego wieczoru nie zabraknie także muzycznych niespodzianek i sporej dawki serdecznego humoru, bowiem koncert niestandardowo poprowadzą sami pianiści Czesław Majewski i Janusz Tylman. Pckul zaprasza w porywającą muzyczną podróż pełną wirtuozerii, pięknych melodii, relaksu i fantastycznej zabawy!

BILETY: 100/90 zł (ulgowe 90 zł) do nabycia w kasie pckulu oraz w systemie biletowym - tutaj.

ar / pless.pl

źródło: pckul

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.