pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 grudnia 2006
  • wyświetleń: 11212

Impreza andrzejkowa

Impreza andrzejkowa
Tak bawili się podczas Andrzejek w 2004 roku w Pubie Edynburg, fot. www.muzycznagaleria.pl class=dodaj target=_blank>www.muzycznagaleria.pl

------------------------------------------

Restauracja Stara Piekarnia

2 grudnia w restauracji Stara Piekarnia Andrzejki będą opierać się w głównej mierze na wyśmienitym menu. Przypomnijmy, że restauracja jest nowa, zatem musi zdobyć uznanie wśród gości. Do tego tradycyjnie muzyka i wróżby.
www.rozrywka.pless.pl/wiecej.php?action=cogdziekiedy&id=1161607511 class=dodaj>zobacz menu

------------------------------------------

Dworek pod Jemiołą

W sobotę 9 grudnia w Dworku pod Jemiołą odbędzie się andrzejkowa impreza organizowana przez Stowarzyszenie „Omnibus”. Serwujemy wyśmienite menu, przepyszne ciasta domowego wypieku i szampańską zabawę do rana. Do tańca zagra zespół „Trzy i Pół”, a tym, którzy ciekawi są swojego losu powróży Nina Portnicka. W czasie całonocnej imprezy zaplanowaliśmy wiele niespodzianek.

www.autos.nazwa.pl/pless/grafika/omnibus_andrzejki.gif>

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na realizację celów statutowych Stowarzyszenia, a w szczególności dofinansowanie pomp insulinowych, sfinansowanie obozów dla dzieci i młodzieży uzdolnionej artystycznie i sportowo (z warsztatami teatralnymi, z wokalnymi, filmowymi, tanecznymi), sfinansowanie budowy atestowanego placu zabaw dla dzieci z Poręby, stypendia dla dzieci zdolnych, ale poszkodowanych przez los (niewidomych, niedosłyszących, głuchoniemych i in.).

Zaproszenia w cenie 250 zł od pary do nabycia w siedzibie Stowarzyszenia oraz w szkołach podstawowych: nr 1, 4, 6, 10, 11 i 18.

------------------------------------------

Zameczek Myśliwski

Zameczek w Promnicach jak zwykle zaprasza na wspaniałą zabawę przy muzyce zespołu Party, laniem wosku, wróżbami oraz wyśmienitym menu (m.in. zupa cebulowa z dodatkiem białego wina z grzankami serowymi, roladki drobiowe ze szpinakiem i serem gorgonzola
w sosie krewetkowym z czerwonym ryżem i szparagami, desery, zmina płyta...). Bale andrzejkowe odbędą sie 1 i 2 grudnia.

Zaproszenia w cenie 165 zł za osobę można nabyć w Recepcji Hotelu (tel. 032 219-46-78, wew. 101).

------------------------------------------

Uwaga - lokale, które chcą zamieścić swoją ofertę andrzejkową, proszone są o przesłanie informacji na adres redakcja@pless.pl. Portal pless.pl zamieści ją bezpłatnie. Przypominamy również o Sylwestrze 2006/2007. Można już dodawać swoje oferty w serwisie www.sylwester.pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.