Reklama

Wiadomości

  • 22 lutego 2024
  • wyświetleń: 6184

Tydzień działalności nowego pckulu: ile osób odwiedziło obiekt? Ile widzów w kinie?

Minęło niewiele ponad tydzień od otwarcia Pszczyńskiego Centrum Kultury, a już można śmiało stwierdzić, że było to wydarzenie, które na zawsze odmieniło oblicze Pszczyny. Nowoczesne centrum kulturalne zyskało serca mieszkańców, oferując niezapomniane wydarzenia artystyczne i rozrywkowe. Ile osób odwiedziło obiekt? Ile widzów obejrzało seanse w kinie?

Wnętrza nowego pckulu - 02.2024
Wnętrza nowego pckulu - 02.2024 · fot. Andrzej Grynpeter / pckul


Jednym z największych sukcesów otwarcia było uruchomienie nowego kina, które przyciągnęło uwagę wielu kinomaniaków. W ciągu zaledwie tygodnia od inauguracji, Pszczyńskie Centrum Kultury odwiedziło ponad 6000 osób, z czego 2013 widzów zasiadło w fotelach nowego kina. To znak, że mieszkańcy Pszczyny cieszą się z nowych możliwości kulturalnych, jakie przyniosło im to nowe miejsce.

Centrum Kultury stało się miejscem spotkań, inspiracji i rozrywki. Oferuje bogaty repertuar wydarzeń, który obejmuje koncerty, spektakle teatralne, wystawy artystyczne i wiele innych atrakcji. Uruchomienie nowoczesnego kina dodało dodatkowego wymiaru rozrywki, zapewniając mieszkańcom możliwość korzystania z najnowszych produkcji filmowych w nowoczesnych warunkach.- Otwarcie Pszczyńskiego Centrum Kultury okazało się z pewnością kamieniem milowym dla naszej gminy, dostarczając nie tylko rozrywki, lecz także inspirując do aktywnego uczestnictwa w kulturalnym życiu miasta. Mieszkańcy mają teraz okazję czerpać radość z różnorodnych form sztuki i spędzać czas w wyjątkowym otoczeniu, które stworzono dla nich w nowym centrum kulturalnym - podkreśla burmistrz Dariusz Skrobol.

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.