Wiadomości
- 22 lutego 2024
- wyświetleń: 2114
Odbyły się wybory uzupełniające do zarządu osiedla Powstańców Śląskich w Pszczynie
W środę 21 lutego odbyły się wybory uzupełniające do zarządu osiedla Powstańców Śląskich w Pszczynie.

Nowym członkiem zarządu został wybrany Łukasz Janik. - Serdecznie gratuluję i życzę owocnej współpracy dla dobra osiedla i naszej gminy - komentuje burmistrz Dariusz Skrobol.
Aktualny skład zarządu osiedla to: Bernadeta Sojka-Jany (przewodnicząca), Zofia Masny-Klimczak, Jolanta Grabowska, Artur Wojciech oraz Łukasz Janik.
Zobacz także
Burmistrz Pszczyny odznaczony przez ministra za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego
Jednogłośne absolutorium dla Zarządu Powiatu Pszczyńskiego
Historyczny sukces pszczyńskiej gastronomii. Steampunk z Gwiazdką Michelin. Gratulacje starosty
Wspólny transport dla mieszkańców. Powiat i gminy analizują nowe rozwiązania
Delegacja z Goczałkowic-Zdroju na jubileuszu OSP Beidl
Wójt Miedźnej z jednogłośnym absolutorium
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









