Wiadomości
- 10 lutego 2024
- wyświetleń: 5788
Posłowie Konfederacji przyjadą do Pszczyny. Otwarte spotkanie z mieszkańcami
Za nami:
Do Pszczyny przyjadą posłowie Konfederacji - Bronisław Foltyn i Grzegorz Płaczek. Spotkanie otwarte z parlamentarzystami odbędzie się w Domu Działkowca przy ul. ks. bp. Bernarda Bogedaina 26 już we wtorek, 13 lutego.

Spotkanie ma być okazją do dyskusji i wymiany poglądów na temat samorządu. - Serdecznie zapraszamy wszystkich, którym zależy na dobru i przyszłości naszego regionu - podkreślają posłowie.
Wydarzenie rozpocznie się o 18:00.
Zobacz także
Burmistrz Pszczyny odznaczony przez ministra za Zasługi dla Samorządu Terytorialnego
Jednogłośne absolutorium dla Zarządu Powiatu Pszczyńskiego
Historyczny sukces pszczyńskiej gastronomii. Steampunk z Gwiazdką Michelin. Gratulacje starosty
Wspólny transport dla mieszkańców. Powiat i gminy analizują nowe rozwiązania
Delegacja z Goczałkowic-Zdroju na jubileuszu OSP Beidl
Wójt Miedźnej z jednogłośnym absolutorium
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







