pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 października 2006
  • wyświetleń: 14509

4 kandydatów na burmistrza

Czterech kandydatów będzie ubiegać się o fotel burmistrza Pszczyny w zbliżających się wyborach samorządowych. Oprócz Henryka Studzieńskiego, który startuje z Komitetu Wyborczego Platformy Obywatelskiej oraz wicestarosty Krystiana Szostaka z Komitetu Wyborczego Wyborców Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego, do gry włączył się Waldemar Januszewski oraz Henryk Krzyżowski.

Waldemar Januszewski popierany jest przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Henryka Krzyżowskiego, który rządził już Pszczyną w latach 90-tych, wystawiła do wyborów Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej.

www.autos.nazwa.pl/pless/grafika/szostak_studzienski1.jpg>

W przeprowadzonej ostatnio ankiecie na portalu pless.pl kandydaturę Krystiana Szostaka poparło 25% internautów, Henryka Studzieńskiego 15%, a Waldemara Januszewskiego tylko 2% (kandydatura Krzyżowskiego nie była brana wtedy pod uwagę). Jaki wynik będzie w rzeczywistych wyborach, musimy poczekać do 12 listopada...

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.