Wiadomości

  • 23 grudnia 2023
  • 26 grudnia 2023
  • wyświetleń: 7515

[FOTO] Pary z gminy Miedźna świętowały 50, 60 i 65 lat po ślubie

Wójt Gminy Miedźna Jan Słoninka, przewodniczący Rady Gminy Miedźna Andrzej Kempny, wiceprzewodniczący Rady Gminy Miedźna Tomasz Nycz i kierownik Referatu Spraw Obywatelskich Teresa Ziębiec wręczyli medale oraz uroczysty akces wraz z gratulacjami Jubilatom świętującym długoletnie pożycie małżeńskie.

Pary z gminy Miedźna świętowały 50, 60 i 65 lat po ślubie · fot. UG Miedźna


W tym roku w gminie Miedźna obchodziły jubileusz pary małżeńskie:
  • 50 lat - Złote Gody: Halina i Edward Bielenin, Zofia i Kazimierz Cholewa, Irena i Michał Czerwińscy, Urszula i Edward Ferens, Irena i Kazimierz Germanek, Janina i Andrzej Goc, Rozalia i Jan Gorczok, Weronika i Zbigniew Jabłońscy, Teresa i Emil Kosek, Jolanta i Stanisław Krasoń, Małgorzata i Krzysztof Kwiatek, Zofia i Paweł Libera, Irena i Andrzej Lotawiec, Seweryna i Stanisław Mackiewicz, Krystyna i Jan Mazik, Aniela i Jan Moskalik, Maria i Stanisław Noga, Maria i Adam Pakuła, Bożena i Jerzy Papierniok, Małgorzata i Eugeniusz Pawełko, Helena i Stanisław Siuta, Janina i Stanisław Skęczek, Jadwiga i Franciszek Szczepaniak, Bronisława i Zygmunt Szweda, Lidia i Bernard Szweda, Marta i Bronisław Szymik, Mirosława i Bronisław Świrscy, Jadwiga i Karol Walaszek, Ewa i Franciszek Widłok, Zofia i Szczepan Wojtala, Krystyna i Jerzy Wróbel
  • 60 lat - Diamentowe Gody: Gertruda i Alojzy Faruga, Anna i Eugeniusz Francuz, Helena i Czesław Ligenza, Jadwiga i Józef Maroszek, Blanka i Bernard Nycz, Leokadia i Teofil Ulczok
  • 65 lat - Żelazne Gody: Bogusława i Antoni Potaszyńscy, Gertruda i Franciszek Puda.


Medale zostały nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jako nagroda z jednoczesnym podziękowaniem za wszystko, co przez tak długie lata wspólnie tworzyli i budowali jako małżeństwo i rodzina. Lata wspólnego życia - 50, 60, 65 lat - świadczą o ogromnej miłości rodzinnej, wzajemnej wierności, szacunku i zrozumieniu.

Pary z gminy Miedźna świętowały 50, 60 i 65 lat po ślubie
Pary z gminy Miedźna świętowały 50, 60 i 65 lat po ślubie · fot. UG Miedźna


Wspólnie spędzone lata to czas niezwykłych i zwykłych codziennych spraw, a jednocześnie ważnych wydarzeń. Czas radości i smutku, wielu wyrzeczeń i kompromisów, które umacniają więzi rodzinne i sprawiają, że można z miłością, wspólnie kroczyć przez życie.

Loading...

BM / pless.pl

źródło: UG Miedźna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.