Wiadomości

  • 18 grudnia 2023
  • 29 stycznia 2024
  • wyświetleń: 11472

[FOTO] Bieg Pszczyński z Sercem dla WOŚP! 32 kółka wokół rynku na 32. urodziny WOŚP!

Po raz pierwszy w historii organizacji pszczyńskich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do akcji włączyli się biegacze. W niedzielę, 28 stycznia na pszczyńskim rynku odbył się 1. Bieg Pszczyński z sercem dla WOŚP! Zobaczcie zdjęcia!

I Bieg Pszczyński z Sercem dla WOŚP wokół rynku - 28.01.2024 · fot. Angelina Kraczkowska / pless.pl


Punktualnie o godz. 12:00 uczestnicy rozpoczęli pokonywanie pętli wokół pszczyńskiego rynku o długości ok. 250 metrów. Propozycją organizatorów z pszczyńskiego sztabu WOŚP było pokonanie 32 okrążeń na 32. urodziny Fundacji. Dystans ten nie był jednak obligatoryjny. Każdy zawodnik sam decydował o momencie, kiedy zejdzie z trasy. Nie było także pomiaru czasu. Liczył się przede wszystkim cel - zbiórka środków na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Aby wziąć udział w Biegu należało dokonać wpłaty na Sztabową eSkarbonkę pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/jakumymama - wysokość wpłaty była dowolna!

- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi mobilizować wiele środowisk do nowych aktywności. Po raz pierwszy do pszczyńskiego finału włączają się biegacze. Brawa dla organizatorów za chęci i stałe dążenie do poszukiwania nowych pomysłów. Liczymy na duże zainteresowanie. Każde najmniejsze wsparcie to większa kwota na koncie Orkiestry. W tym roku działały pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!" - zachęcał przed wydarzeniem burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

ar, BM / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "32. Finał WOŚP" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

32. Finał WOŚP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "32. Finał WOŚP" podaj