Wiadomości

  • 16 listopada 2023
  • wyświetleń: 738

Znaleźliśmy najbardziej osobisty prezent świąteczny: oto dlaczego Love Note jest najlepszy

Materiał partnera:

Dzięki Love Note możesz zapisać swoje wspólne doświadczenia w pięknie ilustrowanej, wyjątkowej książce.

Gdy zbliżają się święta, wszyscy szukamy prezentu, który najlepiej wyrazi naszą miłość i troskę. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego na te święta, co jest naprawdę niepowtarzalne i od serca, to mamy dla Ciebie idealny prezent!

Love Note ilustrowana książka


Dzięki Love Note możesz uwiecznić Wasze wspólne doświadczenia w pięknie ilustrowanej, wyjątkowej książce, w której możesz spersonalizować postacie, tekst, a nawet okładkę. Każda strona, każdy szczegół będzie odzwierciedlał Was, Wasze uczucia i wspomnienia. Prezent będzie nie tylko fizycznym przedmiotem, ale także wspomnieniem, które przetrwa do końca życia.

Możesz wykorzystać książkę na wiele kreatywnych sposobów: możesz ogłosić narodziny dziecka dziadkom, poprosić najlepszego przyjaciela o bycie drużbą lub druhną, a może nawet oświadczyć się swojej drugiej połówce za pomocą Love Note. Może to być naprawdę romantyczny prezent, wyjątkowa książka dla par, która opowiada historię waszej miłości.

Bądź kreatywny, jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Zanurz się w nostalgii, przywołaj wspólne wspomnienia i doświadczenia oraz użyj edytora do tworzenia własnych historii.

Love Note ilustrowana książka


W edytorze Love Note można wybierać spośród ponad 150 ręcznie rysowanych scen. Wszystkie postacie i wątki fabularne zostały zaprojektowane tak, aby można je było łatwo łączyć.

Z ponad 1500 kombinacjami postaci do wyboru, książka odzwierciedli Was w pełni. Niezależnie od tego, czy jesteście parą hetero czy jednopłciową, dziewczyną, chłopakiem, siostrą czy rodziną, z pewnością odnajdziecie się na stronach Love Note.

Wybierz swoje postacie, nadaj im imiona i możesz rozpocząć personalizację: możesz także spersonalizować ich wiek, fryzurę, zarost i dodatki. Możesz dostosować każdy szczegół, aby pasował do osób, dla których tworzony jest prezent.

Tworząc Love Note, możesz również przepisać podstawowe teksty, dodając własne, unikalne wiadomości, dzięki czemu książka zostanie wydrukowana dokładnie tak, jak sobie to wyobrażałeś.

Wybierz spośród ponad 55 okładek, aby uczynić swój prezent jeszcze bardziej wyjątkowym. Możesz również wybrać, czy chcesz podarować książkę w twardej czy miękkiej oprawie. Każda książka jest drukowana w pojedynczym egzemplarzu na ekskluzywnym papierze najwyższej jakości.

Love Note ilustrowana książka


Możesz nawet otrzymać Love Note w pudełku prezentowym. Dzięki temu spersonalizowanemu prezentowi możesz w kreatywny sposób uwiecznić swoje osobiste historie. Love Note to prawdziwy wspólny prezent, który będzie trwałym wspomnieniem wspólnych przeżyć. Ponadto, poprzez wspólne czytanie książki, można dodać osobisty akcent intymności do okresu świątecznego. Odwiedź ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji!