Wiadomości

  • 17 listopada 2023
  • 18 listopada 2023
  • wyświetleń: 8208

Jubileusz salonu fryzjerskiego Hair Love!

Artykuł sponsorowany:

Po niespełna dziesięciu latach w branży fryzjerskiej, dwie stylistki Klaudia Sweryd i Daria Wala połączyły swoje siły i otworzyły salon fryzjerski Hair Love w Pszczynie przy ul. Rymarskiej 1, który właśnie obchodzi pierwszą rocznicę otwarcia.

Salon fryzjerski Hair Love!


Jak sama nazwa wskazuje "miłość do włosów", w salonie używane są produkty najwyższej jakości renomowanych włoskich marek: Professional By Fama i Alter Ego.

ZADOWOLENIE KLIENTA JEST NASZĄ DEWIZĄ!Oferujemy usługi damsko-męskie w atrakcyjnych cenach. Potrzebujesz metamorfozy lub oderwać się od codziennych trosk? W naszym salonie poczujesz się nie tylko komfortowo i swobodnie, ale również wykonana przez nas stylizacja lub koloryzacja może towarzyszyć Ci w najważniejszych chwilach w Twoim życiu.

HAIR LOVE SALON TO MIEJSCE GDZIE MAGIA ZACZYNA SIE OD WŁOSÓW!Dziękujemy za zaufanie wszystkim stałym klientom i zachęcamy nowych do skorzystania z naszych usług. Zarezerwuj wizytę już dziś, wolne terminy jeszcze przed świętami! Czekają na Was drobne upominki!
W związku z naszym jubileuszem skorzystaj z naszego konkursu na Facebooku!

POLUB i OBSERWUJ naszą stronę Hair Love salon fryzjerski Pszczyna, a dowiesz się więcej! Jeszcze nie raz was zaskoczymy!

Salon fryzjerski Hair Love!
Salon fryzjerski Hair Love!


Salon fryzjerski Hair Love!
Salon fryzjerski Hair Love!


Dzięki Wam jesteśmy My!
Zadzwoń 576 215 426

Salon Fryzjerski Hair Love!


Pszczyna, ul. Rymarska 1
tel: 576 215 426