Reklama

Wiadomości

  • 14 listopada 2023
  • wyświetleń: 282

Zostań wolontariuszem WOŚP w Goczałkowicach!

Ruszył nabór wolontariuszy 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zainteresowani mogą kontaktować się z Gminnym Ośrodkiem Kultury lub rejestrować się przez internet.

28 stycznia 2024 r. w ramach 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagramy pod hasłem "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Mottem zbiórki jest "Tu wszystko gra OK!".

Już dziś sztab działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Goczałkowicach-Zdroju ogłasza nabór wolontariuszy, którzy w ostatnią niedzielę stycznia wyjdą na ulice Goczałkowic-Zdroju, kwestując na rzecz fundacji. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem GOK - tel. 32 210 70 88.

Rejestracji wolontariusza można dokonać za pośrednictwem strony internetowej WOŚP. Wolontariusz pełnoletni samodzielnie dokonuje zgłoszenia do wybranego Sztabu, wolontariusz niepełnoletni zostaje zgłoszony z pomocą opiekuna prawnego. Rejestrację należy zakończyć poprzez przycisk "zakończ rejestrację" oraz zaznaczyć checkbox informujący o dokonaniu weryfikacji poprawności danych wolontariuszy (w tym przypadku nie trzeba wysyłać do Fundacji żadnych dodatkowych dokumentów).

BM / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.