Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2023
  • dzisiaj, 18:05
  • wyświetleń: 6520

Zespół Raz Dwa Trzy zagra w Pszczynie. Koncert charytatywny na rzecz niesłyszących

Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Wadami Słuchu i z Wadami Wymowy w Pszczynie zaprasza na Koncert Charytatywny zespołu RAZ DWA TRZY, który odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia o godzinie 19.00 w kościele ewangelicko-augsburskim w Pszczynie. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych stowarzyszenia.Koncert będzie podróżą po muzycznym dorobku zespołu. 10 grudnia podczas koncertu "Ważne piosenki" zespół zagra wybrane utwory ze wszystkich albumów studyjnych.

Sympatycy, fani i wielbiciele Raz Dwa Trzy kochają Adama Nowaka i jego zespół za bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pasję tworzenia i grania, które są znakami firmowymi zespołu.

- Chcemy uczcić jubileusz 25-lecia działalności Stowarzyszenia koncertem zespołu Raz Dwa Trzy, z którego dochód przeznaczymy na szczytny cel - rehabilitację naszych podopiecznych. Potrzeby są ogromne w zakresie rehabilitacji oraz sprzętu czy dofinansowania do ubezpieczenia procesorów mowy - mówi Mirosława Wolska, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Wadami Słuchu i z Wadami Wymowy, które otacza opieką 35 podopiecznych z powiatu pszczyńskiego i Czechowic-Dziedzic, prowadzi rehabilitację słuchu i mowy dzieci w wieku przedszkolnym i młodzieży szkolnej, oferuje bezpłatny dostęp do diagnoz, specjalistycznych terapii oraz rehabilitacji ruchowej.

Dochód z zakupu cegiełek na koncert zostanie przeznaczony na rehabilitację podopiecznych stowarzyszenia, w tym 4-letniego Jakuba Mrowca, który urodził się z obustronnym niedosłuchem głębokim. Obecnie prawe ucho jest zaimplantowane, a na lewym chłopiec nosi aparat słuchowy. Wszczep implantu ślimakowego to cud dzisiejszej medycyny i technologii, ale to zaledwie początek, który wiąże się z ciężką pracą zarówno dziecka, jak i jego rodziny. Rozpoczęła się intensywna rehabilitacja pod okiem specjalistów, która wymaga nakładu pracy i jest kosztowna.

Cegiełki w cenie 150 zł można nabyć w:
  • Szkole Podstawowej nr 6, Pszczyna, ul. Księżycowa 25
  • Pszczyńskim Centrum Kultury, Pszczyna, ul. Piastowska 1
  • Bibliotece w Piasku, ul. Katowicka 63
  • Kościele Ewangelicko-Augsburskim, Pszczyna, ul. Rynek 1
  • Biurze Rachunkowym KAMa, Łąka, ul. Wrzosowa 9


Portal pless.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Zespół Raz Dwa Trzy zagra w Pszczynie. Koncert charytatywny na rzecz niesłyszących

BM / pless.pl

źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.