Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 września 2006
  • wyświetleń: 4401

Oferta dla komitetów i kandydatów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczenia prezentacji całego komitetu lub poszczególnego kandydata w serwisie wyborczym portalu pless.pl. Serwis wybory.pless.pl ma już swoje 4-letnie tradycje. Według portalu Onet.pl był jednym z najlepszych serwisów wyborczych w Polsce w kategorii "Wybory Samorządowe 2002".

Teraz mamy 2006 rok, kolejne wybory i kolejne wyzwania. Chcemy w sposób najbardziej przejrzysty zaprezentować wyborcom z powiatu pszczyńskiego komitety oraz ich kandydatów.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół pless.pl

43-200 Pszczyna, ul. Batorego 27
tel. 032 212-88-93 (poniedzialek-piątek 8.00-16.00)
email: biuro@pless.pl

-----------------------------------------

Oferta:

1. Prezentacja komitetu

Prezentacja komitetu na łamach serwisu wybory.pless.pl. W ramach prezentacji mogą Państwo przedstawić swój komitet, program oraz swoich kandydatów razem ze zdjęciem (nielimitowana ilość kandydatów). System prezentacji jest tak skonstruowany, że w każdej chwili mogą Państwo dodać nowego kandydata, zmienić dane itp. Co ważne mogą to robić Państwo samodzielnie (przygotowaliśmy specjalny panel do zarządzania prezentacją komitetu).

Dodatkowo wprowadziliśmy możliwość zadawania pytań przez internautów (kierowanych do komitetu) i publikowania ich razem z odpowiedziami w serwisie wyborczym (pod danym komitetm, którego dotyczą). Jest to opcja z której nie trzeba korzystać.

Uwaga - przy prezentacji komitetu w serwisie wyborczym wybory.pless.pl nie ma możliwości dodawania komentarzy przez internautów.

Koszt prezentacji: bezpłatny

www.lewicaidemokraci.pless.pl class=dodaj target=_blank>www.gif align=right border=1>2. Strona internetowa

Na stronie internetowej znajduje się informacja o komitecie, program, prezentacja wszystkich kandydatów, logo oraz dane kontaktowe. Strona ma swój własny adres www.komitet.pless.pl.

Przykładowe strony:
www.lewicaidemokraci.pless.pl class=dodaj target=_blank>www.LewicaiDemokracji.pless.pl
www.pps.pless.pl class=dodaj target=_blank>www.PPS.pless.pl
www.po.pless.pl class=dodaj target=_blank>www.PO.pless.pl

Koszt strony: 488zł brutto

3. Baner reklamowy dla KOMITETU

Duży baner reklamowy w serwisie wybory.pless.pl zlokalizowany jest w centralnym miejscu. Jest on widoczny na wszystkich podstronach serwisu, niezależnie od prezentacji innego komitetu czy poszczególnego kandydata.

Uwaga - baner ZAREZEROWANY

4. Baner reklamowy dla KANDYDATA

Uwaga - banery ZAREZEROWANE

5. Czat z wyborcami

Portal pless.pl może przeprowadzić czat z kandydatem na radnego. Jest to czat moderowany, w którym o doborze pytań zadawanych przez internautów decyduje administrator. Portal pless.pl zapewnia kulturalny przebieg rozmowy oraz tygodniową reklamę czatu na głównej stronie pless.pl oraz w newsleterze wysyłanym do ponad 2,5 tys internautów. Dodatkowo zapis czatu pojawi się w aktualnościach na portalu pless.pl.

Koszt czatu - 366zł brutto

6. Mailing do 2 tys internautów - POLECAMY !!!

Portal pless.pl może wysłać ulotkę kandydata lub całego komitetu do 2 tys internautów, mieszkańców powiatu pszczyńskiego. Internauta otrzyma ulotkę w formie elektronicznej wprost na swoją skrzynkę email.

Prosimy sprawdzić ile kosztuje zrobienie 2 tys drukowanych ulotek, które potem trafiają w 30% do rąk wyborców, a reszta ląduje w koszach. Potem prosimy sprawdzić naszą cenę z gwarancją dostarczenia ulotki wprost na monitory wyborców!

Koszt mailingu do 2 tys internutów! - 122zł brutto

-----------------------------------------

Kontakt:

43-200 Pszczyna, ul. Batorego 27
tel. 032 212-88-93 (poniedzialek-piątek 8.00-16.00)
email: biuro@pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.