Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 września 2006
  • wyświetleń: 2196

Rejonowe Zawody SLL - wyniki

W czwartek 28 września na stadionie Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie odbyły się Rejonowe Zawody Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Młodzi lekkoatleci rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 100m, bieg na 400m, bieg na 800m (dziewczęta), bieg na 1500m (chłopcy), skok w dal, pchniecie kulą sztafeta 4 x 100m.

O miano najlepszych w rejonie walczyło 5 reprezentacji dziewcząt i tyleż samo reprezentacji chłopców – do zawodów rejonowych awansowały po trzy najlepsze drużyny dziewcząt i chłopców z powiatu pszczyńskiego i cieszyńskiego (w zawodach nie wystartowały drużyny II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie).

Opiekunowie grup i zawodnicy bardzo serdecznie dziękują Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz Pracownikom MORiS za perfekcyjne przygotowanie lekkoatletycznej areny zmagań. Kolejne podziękowania ślemy na ręce Uczennic i Uczniów klasy 2A I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów.

Agnieszka Szczypka – Wojciech

-------------------------

Klasyfikacja końcowa:

DZIEWCZĘTA:
1.Zespół Szkół Rolniczych w Pszczynie – 1095 pkt.;
2.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach – 1061 pkt.;
3.I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie – 1054 pkt.;
4.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wiśle – 1021 pkt.;
5.Liceum Ogólnokształcące w Skoczowie – 947 pkt.;

CHŁOPCY:
1.I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie – 1195 pkt.;
2.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach – 1163 pkt.;
3.Liceum Ogólnokształcące w Skoczowie – 1153 pkt.;
4.Zespół Szkół Rolniczych w Pszczynie – 1078 pkt.;
5.Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wiśle – 929 pkt.

Najlepsi zawodnicy poszczególnych konkurencji.

DZIEWCZĘTA:

100m:
1. Katarzyna PIRÓG I LO im. B. Chrobrego Pszczyna 13,3 sek.
2. Katarzyna BUCZEK I LO im. B. Chrobrego Pszczyna 13,4 sek.
3. Agnieszka ZAWADA ZSO Wisła 14,1 sek.

400m:
1. Daria BOTOR ZSR Pszczyna 1:03,1 min.
2. Sylwia KATANA ZSO Pawłowice 1:10,0 min.
3. Ewelina MADZIA LO Skoczów 1:11,6 min.

800m:
1. Karolina MŁYŃCZYK ZSO Pawłowice 2:38,2 min.
2. Katarzyna PAJĄK ZSO Wisła 2:42,8 min.
3. Debora WIERZGOŃ LO Skoczów 2:47,2min.

Sztafeta 4 x 100m:
1. I LO im. B. Chrobrego Pszczyna 55,8 sek.
2. ZSR Pszczyna 56,4 sek.
3. ZSO Pawłowice 57,2 sek.

Skok w dal:
1. Justyna BRONIKOWSKA ZSO Pawłowice 4,47 m
2. Magdalena MOLEK LO Skoczów 4,37 m
3. Katarzyna PIŁOT ZSR Pszczyna 4,37 m

Pchnięcie kulą:
1. Ewelina PIETRZYK LO Skoczów 8,80 m
2. Aleksandra ZAJĄC I LO im. B. Chrobrego Pszczyna 8,63 m
3. Sandra KUC ZSR Pszczyna 8,35 m

CHŁOPCY:

100m:
1. Łukasz AGATA ZSO Pawłowice 11,7 sek.
2. Łukasz HELBIK I LO im. B. Chrobrego Pszczyna 11,7 sek.
3. Sławomir JARCZOK I LO im. B. Chrobrego Pszczyna 11,9 sek.

400m:
1. Marek HELBIK I LO im. B. Chrobrego Pszczyna 55,7 sek.
2. Jacek SMOŁKA I LO im. B. Chrobrego Pszczyna 56,3 sek.
3. Damian SZCZYPKA LO Skoczów 56,3 sek.

1500m:
1. Szymon KAMIŃSKI I LO im. B. Chrobrego Pszczyna 4:11,2 min.
2. Michał KRÓL ZSR Pszczyna 4:17,8 min.
3. Marek KAWIK LO Skoczów 4:19,7 min.

Sztafeta 4 x 100m:
1. I LO im. B. Chrobrego Pszczyna 46,4 sek.
2. LO Skoczów 47,5 sek.
3. ZSO Pawłowice 48,5 sek.

Skok w dal:
1. Marian WNOROWSKI ZSO Pawłowice 6,01 m
2. Dawid MACURA LO Skoczów 5,81 m
3. Grzegorz RUCKI ZSO Wisła 5,74 m

Pchnięcie kulą:
1. Mateusz ZIELEŹNIK ZSR Pszczyna 14,20 m
2. Robert ZIELIŃSKI ZSO Pawłowice 11,11 m
3. Paweł LEŚNIEWICZ ZSO Wisła 10,83 m

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.