Reklama

Wiadomości

  • 17 października 2023
  • 18 października 2023
  • wyświetleń: 18015

[FOTO] Pożar w Goczałkowicach-Zdroju. Była zagrożona stolarnia

We wtorek, 17 października kilkanaście minut po godzinie 12.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o niezidentyfikowanym pożarze w Goczałkowicach-Zdroju. Ogień pojawił się na jednej z posesji w pobliżu ul. Letniej. Na miejscu okazało się, że płonie niewielki budynek gospodarczy. Płomieniami była zagrożona pobliska stolarnia.

Pożar w Goczałkowicach-Zdroju - 17.10.2023 · fot. nadesłane przez czytelników / pless.pl


W płomieniach stanął niewielki, niezamieszkały budynek gospodarczy, tuż obok większego obiektu, gdzie mieści się stolarnia. Płomienie szybko się rozprzestrzeniały i istniało zagrożenie przedostania się ognia na sąsiednie zabudowania. W płomieniach znalazła się m.in. butla gazowa, która w porę została wyniesiona przez strażaków i schłodzona do odpowiedniej temperatury.

Straty są spore, ale szczęśliwie obeszło się bez osób poszkodowanych. W działaniach gaśniczych brały udział cztery zastępy straży pożarnej. Konieczna była także interwencja pogotowia energetycznego. Przyczynę pożaru wyjaśni policyjne śledztwo.

sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.