Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 września 2006
  • wyświetleń: 10059

60 komitetów na terenie powiatu!

Aż 60 komitetów wyborczych z terenu powiatu pszczyńskiego zostało przyjętych przez Komisarza Wyborczego w Bielsku-Białej. Co ciekawe 23 z nich swoją siedzibę ma w Goczałkowicach-Zdroju, a żeby było jeszcze śmieszniej 19 komitetów jest zarejestrowanych pod tym samym adresem (43-230 Goczałkowice-Zdrój, ul. Zimowa 15)...

Poniżej lista komitetów przyjętych przez Komisarza Wyborczego w Bielsku-Białej, wraz z imieniem i nazwiskiem pełnomocnika wyborczego komitetu oraz adresem siedziby.

mot / pless.pl

----------------------

Komitet Wyborczy Towarzystwo Społeczno-Gospodarcze "Inicjatywa"
Marian Józef Waliczek
ul. Krzyżanowskiego 11, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy "LIGA SAMORZĄDOWA ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ"
Jerzy Mieczysław Pistelok
ul. Tkacka 3, 43-200 Pszczyna

Komitet Wyborczy ZWIĄZKU GÓRNOŚLĄSKIEGO KOŁO SUSZEC
Joanna Maria Paluszewska
ul. Dolna 62, 43-267 Suszec

Komitet Wyborczy Wyborców "Samorządni dla Gminy Pawłowice"
Stanisław Gargol
ul. Świerczewskiego 28, 43-250 Pawłowice

Komitet Wyborczy Wyborców PSZCZYŃSKIEGO POROZUMIENIA SAMORZĄDOWEGO
Marian Biel
ul. Bieruńska 34, 43-200 Pszczyna

Komitet Wyborczy Wyborców "Jedność Studzionki i Brzeźc"
Tadeusz Franciszek Kudła
ul. Wodzisławska 34, 43-245 Studzionka

Komitet Wyborczy Wyborców Mieszkańców Goczałkowic
Zbigniew Franciszek Mola
ul. Powstańców Śląskich 14, 43-230 Goczałkowice Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNIE DLA WOLI
Anna Ewa Sojka
ul. Górnicza 26/28, 43-225 Wola

Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Cepiel
Józef Karol Piechaczek
ul. Zebrzydowicka 38, 43-253 Pielgrzymowice

Komitet Wyborczy Wyborców "DO NOWEJ RADY GMINY KOBIÓR"
Czesław Andrzej Gruszka
ul. Olszewskiego 27, 43-210 Kobiór

Komitet Wyborczy Wyborców Bliżej ludzi
Agnieszka Joanna Wojtala
ul. Miodowa 105, 43-227 Frydek

Komitet Wyborczy Wyborców POROZUMIENIE MIĘDZYSOŁECKIE
Maria Mika
ul. Wiejska 10, 43-227 Miedźna

Komitet Wyborczy Wyborców Społeczny Komitet
Józef Franciszek Machalica
ul. Wróblewskiego 35, 43-210 Kobiór

Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd dla Mieszkańców
Paweł Libera
ul. Kopalniana 7, 43-225 Wola

Komitet Wyborczy Wyborców "WSPÓLNA SPRAWA"
Teofil Klemens Rąba
ul. Długa 48, Góra, 43-227 Miedźna

Komitet Wyborczy Wyborców "Mieszkańcy Piasku"
Marek Michał Głombek
ul. Sucharskiego 1, 43-211 Piasek

Komitet Wyborczy Wyborców SOŁECTWA JANKOWICE
Henryk Gotz
ul. Biała 6, 43-215 Jankowice

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleczki
Stanisław Karol Zemanek
ul. Solankowa 12, 43-230 Goczałkowice Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców MIROSŁAWA MALISZEWSKIEGO
Marzena Bieniarz
ul. Kręta 1H/9, 43-251 Pawłowice

Komitet Wyborczy Wyborców Wola II - Krzysztof Rembiesa
Wioleta Teresa Rembiesa
ul. Słoneczna 3/10, 43-225 Wola

Komitet Wyborczy Wyborców SAMORZĄDNA ZIEMIA PSZCZYŃSKA
Barbara Michalik-Langer
ul. Dworcowa 11, 43-200 Pszczyna

Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Kosek
Bożena Jolanta Kozikowska
ul. Leśna 7/4, 43-225 Wola

Komitet Wyborczy Wyborców Niezależny Komitet Wyborczy do Rady Gminy Kobiór
Ryszard Wiewióra
ul. Rodzinna 76, 43-210 Kobiór

Komitet Wyborczy Wyborców STAROSTWO DLA GMINY KOBIÓR
Jacek Bernard Sodzawiczny
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców ROLNICY POWIATU PSZCZYŃSKIEGO
Elżbieta Maria Mejsak
ul. Zimowa 15, 43-200 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców Ćwiklic i Rudołtowic
Ludwik Wincenty Kolny
ul. Wolności 27, 43-229 Ćwiklice

Komitet Wyborczy Wyborców GÓRA-GRZAWA-GILOWICE
Józef Kuś
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców GÓRNICY KOPALNI PNIÓWEK
Krzysztof Edward Lapczyk
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców PRACA I ZGODA
Ryszard Mejsak
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców STAROSTWO DLA LKS ŁĄKA
Irena Kuś
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców STAROSTWO DLA PIASKU I JANKOWIC
Anna Maria Sodzawiczny
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców KOBIÓRSKA WSPÓLNOTA
ul. Rodzinna 109, 43-210 Kobiór

Komitet Wyborczy Wyborców GÓRNICY KRUPIŃSKIEGO
Jerzy Rudolf Sodzawiczny
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców SPORTOWCY w POWIECIE
Stefania Helena Kozik
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców NASZE SZKOŁY I PRZEDSZKOLA
Przemysław Zygmunt Wieczorek
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców RZEMIOSŁO DLA POWIATU
Teresa Aniela Grygierzec
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców MAŁE SOŁECTWA PSZCZYŃSKIE
Anna Małgorzata Kiełkowska
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców STAROSTWO DLA GMINY PAWŁOWICE
Marta Anna Dudek
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców SŁUŻBA ZDROWIA DLA POWIATU
Bernard Jerzy Dudek
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców NAUCZYCIELE DLA POWIATU
Wacław Kazimierz Grygierzec
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców DANUTY LENIK
Krzysztof Lenik
ul. Wąska 1A/8, 43-251 Pawłowice

Komitet Wyborczy Wyborców STRAŻACY w POWIECIE
Małgorzata Zofia Kozik
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców Beaty Waleczek
Anna Urbanek
ul. Pawła Godźka 8, 43-267 Suszec

Komitet Wyborczy Wyborców Dariusza Sosny
Renata Maria Sosna
ul. Pszczyńska 45, 43-225 Wola

Komitet Wyborczy Wyborców Bezpieczna Wola-Elżbieta Buss
Małgorzata Buss
ul.Leśna 15/5, 43-225 Wola

Komitet Wyborczy Wyborców Urszuli Mikołajczyk i Małgorzaty Antos
Marcin Stachowicz
ul. Brzozowa 18/3, 43-225 Wola

Komitet Wyborczy Wyborców Teresy Król
Eugeniusz Jan Król
ul. Błękitna 7, 43-267 Suszec

Komitet Wyborczy Wyborców MŁODA WOLA
Łukasz Dawid Duda
ul. Górnicza 19/44, 43-225 Wola

Komitet Wyborczy Wyborców PRZYJAZNA GMINA GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ
Danuta Kołacińska
ul. Szkolna 54, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców PIOTRA SIKORY
Małgorzata Sikora
ul. Lipowa 51/10, 43-225 Wola

Komitet Wyborczy Wyborców PRACA DLA KOPALNI CZECZOT
Małgorzata Elżbieta Szczygieł
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców "Stary Suszec"
Roman Maksymilian Bartoszek
ul. Zgońska 34, 43-267 Suszec

Komitet Wyborczy Wyborców STAROSTWO DLA GMINY SUSZEC
Tomasz Piotr Szczygieł
ul. Zimowa 15, 43-230 Goczałkowice-Zdrój

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni KWW
Lidia Małgorzata Welchar
ul. E. Orzeszkowej 24, 43-252 Golasowice

Komitet Wyborczy Wyborców Jarosław Wojciech
Anna Maria Wojciech
ul. Wiejska 78, 43-227 Grzawa

Komitet Wyborczy Wyborców Jana Matula
Barbara Matula
ul. Graniczna 25, 43-262 Radostowice

Komitet Wyborczy Wyborców HENRYKA GAMŻY
Stanisław Antoni Smorzik
ul. Boczna 1, 43-265 Mizerów

Komitet Wyborczy Wyborców AUGUSTYN PYRTEK
Jerzy Henryk Moś
ul. Wyzwolenia 276, 43-265 Mizerów

Komitet Wyborczy Wyborców JACKA PASTUSZKI-WSPÓLNE DOBRO
Jacek Krzysztof Kołodziejczyk
ul. Skotnicza 5, 43-265 Kryry

Komitet Wyborczy Wyborców Rozwaga i Rozwój
Grażyna Pustelnik
ul. Franciszka Klimy 4, 43-265 Kryry

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.