Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 września 2006
  • wyświetleń: 6154

Policyjne Plessino najlepsze

Policyjne Plessino najlepsze


W dniach 19-23 września w Ustroniu odbyło się XIV Spotkanie Turystyczne Policji. W Rajdzie brały udział 4-osobowe drużyny reprezentujące jednostki Policji z różnych regionów naszego kraju.

Uczestnicy musieli wykazać się dobrą kondycją niezbędną do pokonywania trudnych beskidzkich tras, znajomością terenu i wiedzą o Beskidach Śląskich oraz tradycjach Policji i Straży Granicznej.

Drużyny wystąpiły również w konkursie piosenki turystycznej prezentując ułożone do znanych melodii własne teksty związane z trwającym Rajdem. W tegorocznym Spotkaniu Turystycznym Policji wzięło udział około dwustu osób, spośród których utworzono trzydzieści grup pieszych i jedną rowerową.

W klasyfikacji generalnej pierwsze miejsce, a tym samym Puchar Komendanta Głównego Policji zdobyła drużyna „Plessino” z Komendy Powiatowej Powiatowej Policji w Pszczynie. W jej składzie znajdowali się: Halina Kubera, Włodzimierz Kubera, Piotr Kurczyk oraz kierownik Pan Wiesław F. Kubera, który był inicjatorem i zachęcił pozostałych członków do wzięcia udziału w konkursie.

Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.