Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 września 2006
  • wyświetleń: 2170

Memoriał im. Jana Larysza

W niedzielę 24 września na Stadionie Miejskim odbył się III Memoriał im. Jana Larysza. W zawodach uczestniczyło ponad 150 zawodników z województw: śląskiego i małopolskiego.

W rozegranych 16 konkurencjach biegowych i technicznych zawodnicy, którzy zajęli miejsca I – III otrzymali pamiątkowe medale, upominki lub nagrody – talony na sprzęt sportowy.

Swoich młodszych kolegów, oklaskiwała ponad 50–cio osobowa byłych zawodników Iskry Pszczyna, dla których kolejny memoriał jest okazją do spotkania w miłym gronie lekkoatletów różnych pokoleń. W ocenie starszych kolegów młodzież pszczyńska prezentuje się bardzo dobrze.

(...)„ Dziś spora grupa seniorów
byłych zawodników tutaj jest
zebrana, by kibicować młodzieży
uczestniczącej w memoriale
im. Larysza Jana”


Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom, byłym lekkoatletom, pracownikom ELWO, którzy przyczynili się do powstania obiektu w obecnym zarysie oraz władzom miasta i starostwa za przybycie na memoriał, już trwale wpisany do kalendarza śląskich imprez lekkoatletycznych.

(...) „Był wychowawca całej
plejady wspaniałych
zawodników, trenerem
i przyjacielem młodzieży,

I jego Imieniem
naszym zdaniem NASZ
pszczyński stadion
nazwać się należy”


Autorką tych miłych, wierszem pisanych wspomnień jest Pani Irena Kryut (lekkoatletka i członkini sekcji żeglarskiej).

Marzanna Helbik / MORiS


ups / pless.pl

------------------

Wyniki końcowe

MĘŻCZYŹNI
60m chłopców (rocznik '93 i mł.)

1 seria
1 Helbik Błażej 93 LKS Pszczyna 8 ,00
2 Młocek Mateusz 93 MKS Żywiec 8,51
3 Tetla Bartłomiej 93 LKS Pszczyna 8,75
4 Mika Radosław 95 LKS Pszczyna 8,85
5 Kokot Bartosz 95 LKS Pszczyna 9,2
6 Buczek Michał 94 LKS Pszczyna 9,75

2 seria
1 Książek Piotr 94 Budomark Mysłowice 9,32
2 Rzymanek Piotr 93 UKS "Czwórka Żory" 9,45
3 Bryła Piotr 94 LKS Pszczyna 9,6
4 Lipka Mateusz 93 UKS "Czwórka Żory" 9,68
5 Wójtowicz Daniel 93 UKS "Czwórka Żory" 9,87

100m M młodzicy

1 seria
1 Borkowski Marek 91 MKS MOS K-ce 12,17
2 Oszek Paweł 91 LKS Pszczyna 12,18
3 Mandrysz Andrzej 80 12,3 PK
4 Czolij Łukasz 92 RMKS Rybnik 12,62
5 Wieczorek Dawid 91 MKS Żywiec 12,74
6 Domań Mateusz 91 MOSM Tychy 12,79
7 Piksa Denis 91 RMKS Rybnik 12,83


200m M jun.mł.

1 seria
1 Borys Maciej 90 TL POGOŃ Ruda Śl. 23,26
2 Adamus Gabriel 89 MKS ISKRA Pszczyna 23,53
3 Ferdek Jan 89 MOSM Tychy 27,56
4 Wyspiański Marcin 92 MOSM Tychy 28,23

2 seria
1 Ławreszuk Marcin 90 MOSM Tychy 24,53
2 Mandrysz Andrzej 80 24,54 PK
3 Bieda Bartosz 89 KŁOS Olkusz 24,72
4 Kamiński Szymon 88 LKS Iskra Pszczyna 24,8 PK


1000m M młodzicy

1 seria
1 Różycki Marcin 87 UKS "Czwórka Żory" 2,44,76 PK
2 Pałyz Mateusz 91 MKS Iskra Pszczyna 2,49,10
3 Wintoniak Daniel 89 UKS "Czwórka Żory" 2,50,33 PK
4 Kocoł Bartosz 91 UKS Wysp. Będzin 2,55.09
5 Partyka Tomasz 90 UKS "Czwórka Żory" 3,00,02
6 Masny Tomasz 93 MKS Iskra Pszczyna 3,10,79
7 Legut Paweł 93 MKS Żywiec 3,19,61
8 Magiera Marcin 91 UKS "Czwórka Żory" 3,21,15
9 Gamża Maciej 94 LKS Pszczyna 3,21,63
10 Kajstura Marcin 91 LUKS Zabrzeg 3,22,72
11 Gacek Paweł 91 LKS Pszczyna 3,26,73
12 Madej Tadeusz 91 UKS "Czwórka Żory" 3,29,48
13 Gawlak Paweł 93 LKS Pszczyna 3,29,52

1500m M jun. mł.

1 seria
1 Oślizło Łukasz 89 AZS AWF Katowice 4,05,37
2 Zioła Mateusz 89 TL POGOŃ Ruda Śl. 4,12,21
3 Król Michał 89 LKS Pszczyna 4,13,23
4 Szymończyk Paweł 89 SPRINT B.-B. 4,20,16
5 Jagosz Szymon 86 SPRINT B.-B. 4,25,41 PK
6 Kos Kamil 89 SPRINT B.-B. 4,26,36
7 Machulec Dariusz 90 LKS Pszczyna 4,40,60
8 Dunat Witold 90 MKS Żywiec 4,47,74

Skok wzwyż M OPEN

1 Wandzel Adrian 90 MKS Żywiec 1,8
2 Kańtoch Leszek 91 UKS"Piątka Plus"Ryd 1,7
3 Noras Piotr 90 MOSM Tychy 1,6
4 Drewniak Jakub 91 LUKS Zabrzeg 1,5


Skok w dal M OPEN

1 Kustra Mateusz 88 RMKS Rybnik 6,86
2 Rączka Przemysław 88 MMKS Dąbrowa Górn. 6,65
3 Siwiec Adam 91 LUKS Zabrzeg 6,46
4 Kodź Mateusz 90 MMKS Dąbrowa Górn. 6,46
5 Mirosław Paweł 89 MMKS Dąbrowa Górn. 6,43
6 Poloczek Kamil 89 UKS "Czwórka Żory' 6
7 Czolij Łukasz 92 RMKS Rybnik 5,96
8 Podgórski Patryk 90 MKS Żywiec 5,92
9 Ławreszuk Marcin 90 MOSM Tychy 5,67
10 Kańtoch Leszek 91 UKS"Piątka Plus"Ryd 5,66
11 Kubat Paweł 89 MMKS Dąbrowa Górn. 5,63
12 Podgórski Damian 91 MKS Żywiec 5,6
13 Borys Maciej 90 TL"POGOŃ Ruda Śl. 4,64
14 Młocek Mateusz 93 MKS Żywiec 4,55
15 Żygliński Paweł 93 MKS Żywiec 4,08

Oszczep M jun.mł.

oszczep 700g
1 Kempny Bartłomiej 89 MKS Iskra Pszczyna 69,92
2 Jendrysko Jarosław 90 MOSM Tychy 42,04
3 Borkowski Marek 91 MKS MOS K-ce 40,33

oszczep 800g
1 Pilarek Jarosław 83 TS AKS Chorzów 43 PK

Kula M jun.mł.
1 Zieleżnik Mateusz 89 MKS Iskra Pszczyna 15,77
2 Jendrysko Jarosław 90 MOSM Tychy 13,45
3 Horodyński Bartosz 90 MKS MOSM Bytom 13,24
4 Kempny Bartłomiej 89 MKS Iskra Pszczyna 13,23
5 Matysiak Michał 89 MKS MOS Bytom 12,57

4kg
1 Wieczorek Dawid 91 MKS Żywiec 12,2 PK
2 Wicherek Kamil 92 UKS "Czwórka Żory" 10,02 PK
3 Polok Michał 92 UKS "Czwórka Żory" 8,98 PK
4 Żygliński Paweł 93 MKS Żywiec 6,45 PK

kula 7,26kg
1 Pilarek Jarosław 83 TS AKS Chorzów 9 ,00 PK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.