Wiadomości

 • 11 września 2023
 • 12 września 2023
 • wyświetleń: 1752

Dni otwarte w Studio Pilates Holica 16 - 17 września - nie przegap!

Artykuł sponsorowany:

Już niebawem, już niedługo, zbliża się małymi krokami wspaniała data, a o czym mowa? Mowa o rocznicy istnienia Naszego Studia Pilates Holica. Och, co to był za rok! Pełen wrażeń, zawirowań, nie małych zakrętów, ale przetrwaliśmy to. Dzięki Wam, nadal Jesteśmy, rozwijamy się, dajecie Nam mnóstwo motywacji do działania, a My możemy się cieszyć patrząc jak Wasze ciała, samopoczucie się poprawia i Jesteście w coraz lepszej formie. Jesteśmy z Was dumne.

Bardzo Nas to cieszy i z tej okazji przygotowałyśmy dla Was wszystkich Dni Otwarte, które odbędą się 16 -17 września !

Czeka na Was moc atrakcji. Zapisujcie tę datę w Waszych kalendarzach i widzimy się na macie. Jeśli jeszcze nie należysz do Naszej społeczności pilatesowej, przestrzeń pilatesowa jest Ci obca, nic straconego! Masz teraz niepowtarzalną okazję zagościć do Naszego Studia i się w niej rozgościć, oby na długo.

Pilates jest Ci znany tylko z nazwy? zasłyszany? a Sam / Sama narzekasz na ból w swoim ciele, widzisz, że już nie takie sprawne jak dawniej, proste czynności sprawiają Ci trudność, to da się to zmienić! Pomożemy Ci w tym.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z Naszego Studia

Podajemy plan na poszczególne dni:

16 września sobota
Start godz 9.00 do godz 13.00
 • godz 9.00 -pilates mata klasyka
 • godz 10.00 pilates z magic circle

obowiązkowe zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

17 września niedziela
Start godz. 9.00 do godz 13.00
 • godz 9 ;00 pilates z magic cicrle
 • godz 10 :00 pilates klasyka na macie
obowiązkowe zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

W tym samym czasie na Naszej drugiej Sali będą odbywały się zajęcia pokazowe na sprzęcie jakim jest:
 • Reformer,
 • Cadillac,
 • Wunda chair
 • Electric chair


Każda osoba zainteresowana może w tym dniu skorzystać i wypróbować sprzęt na Sobie. Trening pokazowy będzie trwać ok 30min. Tutaj również obowiązują zapisy .

W tym samym czasie / Równocześnie na Naszej drugiej Sali będą odbywały się zajęcia pokazowe na sprzęcie jakim jest Reformer, Cadillac, Wunda chair.

Każda osoba zainteresowana może w tym dniu skorzystać i wypróbować sprzęt na Sobie. Trening pokazowy będzie trwać ok 30min, również obowiązują zapisy.

Zapraszamy Wszystkich, Naszych już wprawionych pilatesowiczów i tych początkujących. Zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów.

Zabierz ze Sobą bliską Ci osobę. Przyjdź i zacznij swoją przygodę z pilatesem. Gwarantujemy, że nie pożałujesz, a Twoje ciało Ci za to podziękuje.

Jak mawiał Sam Joseph Pilates "Po 10 sesjach poczujesz różnicę, po 20 zobaczysz różnicę, a po 30 będziesz miał zupełnie nowe ciało"

Od Nas możecie liczyć na dawkę dobrego pilatesu, dobrej energii, uśmiechu, humoru. Czekać na Was będzie dobry poczęstunek, a na koniec w każdym z tym dniu możecie zakupić karnety na zajęcia pilates z bonusem.

Koniecznie zajrzyj na Nasz profil na Facebooku i Instagramie - czekamy na Was !

Zapisy ruszyły
Szczegółowe informacje pod nr tel. 608-760-797


Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Monika Golli Studio Pilates Holica
tel. 608-760-797

Pilates Holica

Pilates Holica
Pilates Holica