Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2023
  • 10 września 2023
  • wyświetleń: 4630

[ZDJĘCIA] Dobiega końca budowa nowego przedszkola w Studzienicach!

Kończy się budowa nowego przedszkola w Studzienicach. Placówka przyjmie 150 dzieci. W parterowym budynku będą sale zajęciowe oraz szatnie i kuchnia.

Budowa przedszkola w Studzienicach - 05.09.2023 · fot. Oskar Piecuch / UM Pszczyna


Obiekt powstaje w sąsiedztwie dzisiejszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Jana Pawła II. Wewnątrz nowego budynku w Studzienicach trwają już ostatnie prace instalacyjne, wykończeniowe, pojawiają się pierwsze meble oraz wyposażenie.

Zagospodarowany został również teren wokół budynku. Wykonane zostały nasadzenia, przygotowano plac zabaw. Zamontowano także stojaki na rowery.

Nowe przedszkole będzie wyposażone w najnowocześniejsze narzędzia edukacyjne, przestronne sale do nauki i zabawy, a także zaplecze sanitarne. Będzie to placówka, która spełni najwyższe standardy. Jestem przekonany, że nowe przedszkole będzie miejscem, w którym dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności i talenty, a także poznawać świat w bezpieczny i przyjazny sposób.

Dariusz SkrobolBurmistrz Pszczyny

BM / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.