Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2023
  • 10 września 2023
  • wyświetleń: 7044

Brak toalety w centrum handlowym N-Park. Czy to się zmieni?

Osoby robiące zakupy w centrum handlowym N-Park skarżą się na brak toalety na terenie obiektu. Sytuacja ta jest szczególnie problematyczna dla osób korzystających z oferty razem z małymi dziećmi. Czy to się zmieni?

N-Park - ujęcia z lotu ptaka - 06.2022
N-Park - ujęcie z lotu ptaka · fot. Rafał Rokowski


W ostatnich dniach na sprawę zwróciła uwagę nasza czytelniczka, która poprosiła nas o interwencję. - Chciałabym zwrócić uwagę na brak toalety w centrum handlowym N-park. W galerii handlowej zakupy niekiedy trwają bardzo długo. To nie piekarnia gdzie się wchodzi i wychodzi. Trudno, zwłaszcza dzieciom, wytrzymać tyle czasu bez korzystania z toalety. Kiedyś można było pójść do toalety w KFC, ale teraz taką możliwość mają tylko klienci restauracji, co jest jak najbardziej zrozumiałe i oczywiste. Po otwarciu Biedronki przez krótki czas była tam toaleta, ale od wielu miesięcy jest zamknięta z powodu rzekomej awarii (nie sądzę, aby to była prawdziwa awaria i chyba nikt w to nie wierzy).

- Moim zdaniem to skandal, żeby w galerii handlowej, gdzie klienci zostawiają mnóstwo pieniędzy, nie można było w cywilizowanych warunkach zrobić siku czy umyć rąk. Ostatnio w trakcie zakupów musiałam z 5-letnią córeczką wybiec ze sklepu i w nerwach szukać miejsca, gdzie moje dziecko mogło zrobić siku. To niedopuszczalne i myślę, że zarządca obiektu powinien coś z tym zrobić - pisze czytelniczka.

Zwróciliśmy się więc do przedstawicieli centrum handlowego z prośbą o udzielenie informacji, czy są plany utworzenia toalet na terenie N-Parku.

- Z uwagi na to, że N-Park jest otwartą przestrzenią z ogólnodostępnym parkingiem, zależy nam, aby nasi Klienci mogli korzystać z toalet komfortowo i bezpiecznie. Niestety dotychczasowe rozwiązania nie spełniały oczekiwań, dlatego pracujemy nad możliwością uruchomienia toalet ze specjalnym zamkiem na kod w N-Parkach już funkcjonujących - odpowiada Teresa Witkowska, dyrektor marketingu i PR NAPOLLO. - Dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci będą mogli czuć się w naszym parku handlowym w pełni komfortowo - zapewnia.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.