Wiadomości

  • 4 września 2023
  • wyświetleń: 337

Catering dietetyczny - zbilansowane posiłki

Artykuł sponsorowany:

Bez wątpienia prawdziwym odkryciem są posiłki dietetyczne w postaci diet pudełkowych. Po pierwsze, jest to niesamowita oszczędność czasu. Nasza firma cateringowa ustala jadłospis na tydzień, liczymy kalorie i w końcowym etapie gotujemy. Zamawiając dietę w naszym Fit cateringu masz możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem i dopasowanie planu żywieniowego do swoich potrzeb.

Catering dietetyczny - zbilansowane posiłkiNależy pamiętać, że niezbilansowana, wysokokaloryczna dieta i objadanie się są głównymi przyczynami nadwagi i otyłości. Konsekwencjami takiego odżywiania są: niska jakość życia wynikająca ze złego stanu zdrowia, rozwój chorób związanych z otyłością, w tym cukrzycy typu 2, chorób układu krążenia i w efekcie skrócenie średniej długości życia. Jeżeli chcesz przeciwdziałać takim skutkom zdrowotnym zmień nawyki żywieniowe i skorzystaj z oferty naszego cateringu dietetycznego.

Catering dietetyczny - zbilansowane posiłki


Ze względu na brak czasu, przerwy między posiłkami są zazwyczaj bardzo długie, co prowadzi do gromadzenia się tkanki tłuszczowej. Wybierając nasz Fit catering zapominasz o problemie braku czasu i przyrostu masy ciała. Posiłki przygotowujemy z owoców, warzyw, roślin strączkowych, orzechów, pestek, które są bogate w białko roślinne, zdrowe węglowodany i tłuszcze. Diety pudełkowe opracowane przez naszego dietetyka zawierają odpowiednie ilości mikroelementów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, błonnika.

Dieta pudełkowa z dostawą dla osób dbających o sylwetkę i poprawę stanu zdrowiaRóżnorodność produktów jest kluczem do spożycia wszystkich niezbędnych pierwiastków śladowych w organizmie. Aby to zapewnić, wystarczy wcześniej zaplanować menu, tym zajmują się dietetycy w naszym cateringu wegańskim, którzy dopasowują diety pudełkowe do potrzeb organizmu, pamiętając o odpowiednich proporcjach białek, tłuszczów i węglowodanów. Nasz Fit catering zadba o Twoje preferencje smakowe i potrzeby Twojego organizmu. W naszym katalogu znajdziesz wiele innowacyjnych diet, które pozwolą schudnąć, uregulować poziom cukru, cholesterolu, wyciszyć stany zapalne.

Plany żywieniowe w naszej firmie cateringowej:  • Diety klasyczne z glutenem i bez - wegańskie i wegetariańskie.
  • Diety Proteinowe - doskonała propozycja dla sportowców z prawidłową ilością białka w codziennej diecie.
  • Dieta Mama - wsparcie dla kobiet po porodzie i matek karmiących, przyczyniająca się do szybszej regeneracji organizmu.
  • Diety Sirtuinowe - z ograniczoną kalorycznością, świetnie sprawdzają się przy odchudzaniu. Wspierają eliminację uszkodzonych komórek, co sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu.
  • Diety Ketogeniczne - w naszym cateringu wegańskim do przygotowania posiłków wykorzystujemy warzywa niskoskrobiowe które są bogate w białko oraz tłuszcz. Twój organizm osiągnie ketozę a nie otrzymując energii z węglowodanów, rozpocznie spalanie nagromadzonego w organizmie tłuszczu.


Catering dla osób z problemami zdrowotnymi  • Dieta pudełkowa Niski IG - powoduje uregulowanie poziomu cukru we krwi. Ta dieta wegańska może być stosowana przez osoby dążące do zredukowania wagi, pozbycia się uzależnienia od węglowodanów i cukru.
  • Dieta pudełkowa Low-FODMAP - nasz catering wegański ProszeZdrowie opracował ten plan żywieniowy dla osób cierpiących na problemy trawienne, ograniczając w diecie produkty z łatwo fermentującymi węglowodanami.


PodsumowanieZbilansowane odżywianie jakie oferuje nasza firma cateringowa ProszeZdrowie, dostarcza organizmowi energii, składników odżywczych, substancji biologicznie czynnych (witaminy i mikroelementy). Nasza dieta pudełkowa zapewnia równowagę pomiędzy energią dostarczaną do organizmu a energią wydatkowaną na zapewnienie procesów życiowych. Spożywając naturalną żywność opartą na warzywach i owocach zachowasz zdrowie, piękną skórę i doskonałe samopoczucie.