Wiadomości

  • 3 września 2023
  • wyświetleń: 157

Ekosystem PIN-UP Global to odnoszący sukcesy format biznesowy online

Materiał partnera:

PIN-UP Global to ekosystem niezależnych firm zaangażowanych w cykl życia różnych produktów rozrywkowych. PIN-UP Global podzielony jest na obszary w zależności od profilu. W każdym kierunku może istnieć jedna lub więcej firm, które współdziałają ze sobą zarówno poprzez konkurencję, jak i współpracę. Firmy ekosystemowe wdrażają innowacyjne technologie, niestandardowe rozwiązania na rzecz rozwoju i skalowania produktów i usług. PIN-UP Global to ponad 2000 specjalistów, reprezentowanych w 6 krajach świata (Ukraina, Polska, Kazachstan, Armenia, Peru, Cypr).

global


Sekrety sukcesu ekosystemu Pin-UpSukces cyfrowego biznesu zależy od spójności pracy zespołu. PIN-UP Global to zespół profesjonalistów, którzy śmiało dążą do wyznaczonych sobie celów, szukają niestandardowych rozwiązań, wdrażają nowe pomysły i wspólnie pracują na wynik, nie zapominając o odpowiedzialności. Pracownicy firmy stale przechodzą szkolenia, kursy rozwoju zawodowego, uczestniczą w forach tematycznych.

Ekosystem jest zorientowany na klienta, jej głównym zadaniem jest pozyskanie stałego użytkownika, a nie wzbudzenie chwilowego zainteresowania.

Odpowiednio zorganizowany ekosystem i przejrzysta cyfrowa strategia biznesowa pozwalają stale się rozwijać i iść do przodu. Pin-Up zawsze pozostaje jednym z liderów rynku światowego, niezależnie od liczby konkurentów i sytuacji geopolitycznej. Ekosystem PIN-UP Global pozwala szybko opracować wysokiej jakości produkt i skalować go, wprowadzać nowe pomysły i technologie. Jest to możliwe dzięki dobrej pracy każdego uczestnika systemu z uwzględnieniem potrzeb konsumenta.

Segmenty ekosystemuEkosystem posiada przemyślaną strukturę i mechanizm zarządzania dzięki podziałowi na segmenty. Taka klasyfikacja w pracy gwarantuje lepszy wynik i przemyślane działania ze strony uczestników ekosystemu. W zależności od obszarów aktywności w ekosystemie wyróżnia się kilka segmentów. Wszystkie działają, współdziałając ze sobą.

1. PIN-UP.BUSINESS

Kierunek zakrojony na szeroką skalę, który koncentruje się na outsourcingu i wysokiej jakości realizacji procesów biznesowych. Główną misją jest bycie DNA ekosystemu, ciągły rozwój i bycie liderem, kładąc solidny fundament w postaci adaptacyjnej, otwartej i stale ulepszanej struktury.

2. PIN-UP.TECH

Kierunek zajmuje się rozwojem i ulepszaniem oprogramowania. Zespół wykorzystuje w swojej pracy innowacyjne technologie, które pozwalają im utrzymywać się na czołowych pozycjach całego ekosystemu.

3. PIN-UP.CARE

Segment odpowiada za współpracę z organizacjami non-profit, działa na zasadach społecznej odpowiedzialności, ochrony praw człowieka i konsumentów. Kierunek ten specjalizuje się w działalności charytatywnej, wspieraniu sfer gospodarczych i środowiskowych.

4. PIN-UP.TRAFFIC

Kierunek zapewnia opłacalny ruch wysokiej jakości dla usług i produktów wytwarzanych przez ekosystem.

5. PIN-UP.CRM

Odpowiedzialny za jakość obsługi klienta oraz działania marketingowe. Wszelkie pytania, problemy i trudności z klientami są rozwiązywane w mgnieniu oka przez specjalistów segmentu.