Wiadomości

  • 30 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 777

Manicure japoński - w czym tkwi jego sekret i na czym polega?

Materiał partnera:

Mówi się, że zadbane paznokcie są wizytówką kobiety. Tylko jak o nie zadbać, gdy brakuje Ci czasu na ciągłe nakładanie odżywek do paznokci? Znamy znacznie prostszy sposób - manicure japoński! Sprawdź, w czym tkwi jego sekret i co to za metoda?

Manicure japoński


Manicure japoński - w czym tkwi jego sekret?Manicure japoński to prosty i szybki sposób na zdrowe i zadbane paznokcie. Jego sekret tkwi w połączeniu składników o wyjątkowych właściwościach:

  • krzemionki z Morza Japońskiego,
  • witaminy A i E,
  • pyłku pszczelego (bogatego w witaminy, składniki mineralne i aminokwasy).


Manicure japoński trwa zaledwie 30-40 minut a daje niesamowite efekty. Intensywnie odżywia i wzmacnia płytkę paznokcia. Do tego bez farbowania sprawia, że nabiera niespotykanego blasku różowej perły. Powinien przypaść Ci do gustu, jeśli zwolenniczką naturalnego wyglądu paznokci.

Na czym polega manicure japoński?Manicure japoński różni się od hybrydowego. To coś zupełnie innego niż nakładanie bazy, koloru i topu, a następnie utwardzanie ich w lampie w celu uzyskania trwałej stylizacji paznokci.

Jeśli masz hybrydy, ale tym razem chcesz spróbować manicure japońskiego musisz najpierw usunąć stylizację. Dopiero po dokładnym oczyszczeniu płytki paznokcia z pozostałości poprzedniego manicure możesz przejść do kolejnego kroku.

Pierwszym etapem manicure japońskiego jest wtarcie zielonej pasty w płytkę paznokcia. Należy wcierać ją tak długo, aż zrobi się błyszcząca i lekko różowa. Najlepiej robić to okrężnymi ruchami i przed przejściem do kolejnego kroku upewnić się, że płytka paznokci jest równa i gładka.

Drugi etap to wmasowanie różowego pudru. Jego zadaniem jest zatrzymanie na powierzchni paznokcia cennych składników zawartych w zielonej paście i ochrona jej przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Ostatni krok wygląda tak samo, jak w przypadku manicure hybrydowego. Polega na wcieraniu odżywczej oliwki w skórki wokół paznokci. Dzięki temu nie tylko paznokcie wyglądają na zdrowe i zadbane.

Szeroki wybór oliwek znajdziesz w naszej ofercie. Do wyboru masz m.in. oliwki witaminowe, które zawierają aż 97% składników pochodzenia naturalnego (w tym olejek migdałowy będący doskonałym źródłem witaminy E o właściwościach nawilżających i antyoksydacyjnych).

Jak często robić manicure japoński, aby przyniósł pozytywne efekty?Pierwsze efekty powinnaś zauważyć już po pierwszym razie. Jednak jeśli zależy Ci na intensywnym odżywieniu i wzmocnieniu płytki paznokci ważna jest regularność.

Nie poprzestawaj na jednym manicure japońskim - najlepsze efekty zaobserwujesz po 2-3 zabiegach (wykonanych w odstępie 2-3 tygodni).

Zależy Ci na wzmocnieniu paznokci i naturalnym efekcie? Skuś się na manicure japoński - prosty, szybki i naturalny sposób na poprawę kondycji paznokci. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o swoje paznokcie.