Wiadomości

  • 25 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 220

Plecak do szkoły dla dziewczynki - 5 hitowych motywów na nowy rok szkolny

Materiał partnera:

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami! Kto jeszcze nie wybrał plecaka na nadchodzący rok szkolny ma na to ostatni moment. Jako że ogromny wybór szkolnych plecaków nie ułatwia dziewczynkom podjęcia decyzji, prezentujemy 5 różnorodnych, oryginalnych motywów, spośród których mała uczennica bez problemu wybierze ulubiony. One zawsze się sprawdzają!

plecak do szkoly dla dziewczynki 5 hitowych motywow


Wygląd to nie wszystko - jaki powinien być dobry plecak?Najważniejszą cechą plecaka szkolnego jest oczywiście bezpieczeństwo. Stawiaj wyłącznie na torby zaprojektowane zgodnie z anatomią dziecka. Im lżejsze, tym lepiej dla kręgosłupa uczennicy. Szelki powinny być szerokie, pikowane, by po wypakowaniu plecaka ciężkimi książkami nie wpijały się w ramiona. Wyreguluj szelki symetrycznie. Zwróć uwagę, by torba kończyła się nie niżej, niż na wysokości lędźwi.

Bezpieczne, wygodne plecaki dla każdego ucznia znajdziesz w sklepie Plecaki.com. Od 2000 roku zaopatruje dzieci i młodzież w doskonale dopracowane szkolne torby w tysiącach wzorów. Zobacz tutaj: https://plecaki.com.pl/ - aż sam zechcesz wrócić do szkolnej ławki!

1 - nawiązanie do zainteresowańDobór plecaka to dla dziecka jedna z okazji, by zaprezentować światu swoją osobowość. Szkolny okres to czas łapania pierwszych bakcyli i rozwijania pasji na lata (a być może na zawsze). Szczególnie warto więc zwrócić się w stronę wzorów nawiązujących do tego.

Plecaki do szkoły dla dziewczynek pomogą uczennicy poznać innych podzielających jej zainteresowania. Są także wyrazem wsparcia od rodziców, szacunku do jej hobby. Z taką torbą młoda pasjonatka poczuje więź od pierwszego spojrzenia.

Przykład - miłośniczka fotografii koniecznie powinna zostać zaopatrzona w plecak szkolny z aparatami fotograficznymi. Połączenie głębokiej czerni aparatów i turkusu kontrastującego pastelowym odcieniem, zachwyci młodą artystkę.

dziewczecy plecak z aparatami


Nietuzinkowy plecak do szkoły dla dziewczynki ceniącej sztukę fotografii. Od polskiego producenta Incood. Źródło: strona sklepu Plecaki.com

Dowiedz się więcej o tym, jak możesz wspierać swoje dziecko w kształtowaniu charakteru, między innymi dzięki dobieraniu odpowiednich akcesoriów. Wejdź na https://dzieciswiat.pl/ - portal dla świadomych rodziców!

2 - plecaki szkolne dla dziewczynek kochających pieskiMiłość do zwierząt zaczyna się w dzieciństwie i zostaje na całe życie. Nic dziwnego, że motywy zwierzęce uniwersalnie podobają się zarówno małym, jak i starszym uczennicom.

Zaproponuj uczennicy plecaki dla dziewczynek do szkoły z jej ulubionym zwierzęciem. Jeżeli jest to pies, torba zdobiona rysunkowym wizerunkiem wesołego szczeniaka umili jej każdy dzień nauki.

plecak szkolny z psem


Co to za rasa? Młoda miłośniczka psów z pewnością będzie miała teorię! Źródło: strona sklepu Plecaki.com

3 - plecak do szkoły dla dziewczynki ozdobiony uszkamiOryginalny plecak, który zrobi furorę wśród koleżanek i na szkolnym korytarzu. Wyrazista panterka, odstające uszy w mocnym różowym kolorze, wykończenie futerkiem - to coś dla dziewczynek lubiących przyciągać uwagę. Twoja pociecha ciągle prosi o plecak, jakiego nie mają inne uczennice? Właśnie go znalazłeś.

plecak dziewczecy z uszkami panterka


Drapieżno-różowy plecak dla oryginalnych uczennic. Źródło: strona sklepu Plecaki.com

4 - kwiaty przez cały rokGdy wciąż nie jesteś pewny, jakie plecaki szkolne dla dziewczynek zaprezentować uczennicy z wysublimowanym gustem... znajdź najpiękniejszy motyw kwiatowy! Kwiatowych wzorów jest na rynku co niemiara, ale tylko część naprawdę zwala z nóg swoją estetyką.

Spójrz na plecak od BackUp, zaprojektowany z myślą o bardzo wymagających dziewczynkach. U tego producenta znajdziesz więcej kwiatowych plecaków utrzymanych w wyrazistej estetyce. Perfekcyjne wykonanie, perfekcyjne wzornictwo - to test to!

plecak szkolny dla dziewczynki w kwiaty


Kwiatowy plecak wyglądający jak malowany akwarelami od producenta BackUp. Źródło; strona sklepu Plecaki.com

5 - surowy plecak dla silnej dziewczynkiNie każda dziewczynka będzie zachwycona kwiatami i uroczymi zwierzątkami. Jeżeli Twoja pociecha preferuje towarzystwo chłopców, a jej rozrywki nie są stereotypowe, zrezygnuj z szukania plecaka szkolnego na dziale dla dziewczynek. Zaproponuj jej na przykład motyw lawy. Mocny, wyrazisty, zero cukierkowości - dziewczynka która nie znosi sukienek, będzie wreszcie usatysfakcjonowana.

Plecak do szkoły dla dziewczynki powinien nawiązywać do jej pasji i osobowości. Ukochane zwierzęta, motyw związany z hobby, a może klasyczne barwne kwiaty?

Pamiętaj przy tym, że plecaki dla dziewczynek do szkoły wcale nie muszą być typowo dziewczęce - może Twojej uczennicy bardziej spodoba się coś z kategorii dla chłopców? Razem odwiedźcie sklep Plecaki.com, a dopasowanie idealnej torby tym razem z pewnością się uda!