Reklama

Wiadomości

  • 22 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 801

[ZDJĘCIA] Ośrodek Pomocy Społecznej odnowiony

Zakończyły się prace malarskie przy elewacji budynku Ośrodka Pomocy Społecznej.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Pawłowicach odnowiony - 08.2023 · fot. UG Pawłowice


Wykonawcą robót był Gminny Zespół Komunalny, który do pomalowania ścian użył farb w szarych odcieniach, zbliżonych do barw elewacji ośrodka zdrowia sąsiadującego z OPS. Dzięki temu oba budynki stanowią spójną całość. Przy okazji prac malarskich na schodach prowadzących do obiektu pracownicy GZK położyli nowe płytki. Dzięki zaangażowaniu pracowników gminnej jednostki, po stronie Ośrodka znalazły się tylko koszty zakupu materiałów potrzebnych do wykonania prac.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku gmina zakończyła termomodernizację ośrodka zdrowia, który stał się nie tylko efektywniejszy energetycznie ale również bardziej estetyczny. Wokół OPS zdemontowano stare ogrodzenie, dzięki czemu przestrzeń stała się bardziej otwarta, a nowa asfaltowa nawierzchnia wykonana w ramach cząstkowych napraw nawierzchni dróg ułatwia komunikację i dostęp do obu obiektów.

Kolejne prace malarskie pracownicy GZK planują wykonać w części bojowej strażnicy OSP w Warszowicach. To zadanie będzie realizowane w ramach środków budżetowych z Funduszu Sołeckiego.

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.